Podnikání

Alwer Office: Specialista na prodej a pronájem kopírek a multifunkcí

Nic nevydrží věčně a o technice to platí dvojnásob. Mimo to je třeba vzít v úvahu rostoucí nároky uživatelů, kterým zařízení po určité dobře přestane vyhovovat. A nejde jen o počítače, ale také periferní výstupní zařízení v podobě tiskáren a kopírek. Ty jsou nedílnou součástí každé kanceláře a předpokládáme, že je denodenně využíváte i vy. Cena těchto zařízení sice v posledních letech výrazně klesla, nicméně stále nejde o zanedbatelnou položku (především v případě high-end modelů) a proto byste neměli nákup podcenit. Prozradíme vám, na co si dát pozor a na koho se obrátit.

Ať už máte v plánu pořízení jedné černobílé multifunkce, nebo několika výkonných kopírek, bylo by zbytečné utratit větší částku, než je skutečně nezbytné. V prvé řadě si proto důkladně promyslete, co od nového zařízení čekáte a které funkce naopak nikdy nevyužijete. Srovnejte několik konkurenčních modelů a nakonec si vyberte ten, který je v poměru ceny / výkonu nejlepší.

Nechte si poradit od profesionálů

Jenomže co když se v daném segmentu nevyznáte? Jste ochotni podstoupit riziko nevýhodného nákupu? S tiskárnami a kopírkami je to podobné jako s čímkoliv jiným – obrátíte-li se na odborníky, budete mít jistotu, že nešlápnete vedle. A když se spolehnete na tým specialistů z Alwer Office, získáte mnohem více.

Společnost Alwer Office zajišťuje komplexní portfolio služeb v oboru výpočetní a kancelářské techniky více než 15 let a mezi základní pilíře činnosti nepatří jen prodej černobílých a barevných multifunkcí a kopírek, ale také špičkový servis a poradenství. Česká společnost realizovala nespočet zakázek s významnými klienty v soukromé i státní sféře a mezi její stálé zákazníky patří i Ministerstvo obrany, města Poděbrady a Kolín.

Kopírky a multifunkce si můžete také pronajmout

Na závěr bychom rádi upozornili, že Alwer Office nabízí také pronájem kopírek a dalších zařízení, což ocení každý, pro něhož je pořízení vlastní kancelářské techniky příliš nákladné, nebo (s ohledem na četnost užívání) zbytečné. Další informace najdete na www.prodejkopirek.cz, případně na www.pronajemkopirek.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.