Domů » Ammado – nebankovní půjčka pro začínající podnikatele
Půjčky a úvěry

Ammado – nebankovní půjčka pro začínající podnikatele

Začátky podnikání nebývají lehké. Nestačí jen dobrý nápad, zapotřebí jsou především finanční prostředky. Jenomže kde je získat, když se k vám banka postaví zády? Na bankovní podnikatelské půjčky mají nárok pouze klienti, kteří mohou doložit daňové přiznání za alespoň jedno účetní období. Vyřizování je poměrně zdlouhavé a neobejde se bez spousty dalších dokladů a potvrzení. Alternativou může být klasická bankovní půjčka „na cokoliv“, ale i v jejím případě se žadatel neobejde bez potvrzení o výše příjmu. Navíc ho může zabrzdit negativní záznam v registru. Jak z toho ven? Existuje elegantnější a rychlejší způsob, jak získat peníze na rozjezd podnikání?

Banky na začínající podnikatele nemyslí, nebankovní společnosti ano

Máme pro vás dobrou zprávu, finanční prostředky, které můžete použít na budování firmy nebo na cokoliv jiného, můžete získat poměrně snadno. Bankovní půjčky se sice chlubí nejvýhodnějšími parametry, ale mnohem dostupnější úvěry najdete v nebankovním sektoru. A pokud svému podnikání věříte natolik, že jste ochotni akceptovat vyšší úroky, nic vám nebrání v tom, abyste o nebankovní půjčku zažádali.

Půjčka od Ammado sklidila pozitivní recenze

I v nebankovním sektoru působí celá řada solidních poskytovatelů půjček, kteří se nesnaží z klientů „sedřít kůži“. Nás zaujala nová Ammado půjčka, která na český nebankovní trh dorazila ze sousedního Slovenka. Na nezávislém portálu RecenziePozicek.eu dostalo skvělého hodnocení a uživatelé ji vyhodnotili jako nejlepší online půjčku.

Společnost Ammado CZ nastavila parametry půjčky tak, aby byla dostupná skutečně pro každého. Nehledí na to, zda je žadatel živnostník, zaměstnanec, nebo bez práce. Nezkoumá registry dlužníků a nevyžaduje potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání.

Parametry půjčky

Výše pujcky se pohybuje od 5 000 do 400 000 Kč a doba splatnosti je volitelná na 1 až 7 let. Výši splátky si můžete nastavit podle aktuálních možností tak, aby příliš nezatížila váš rozpočet. A pokud se dostaví nečekané výdaje, budete moct zažádat o odklad splátky a to až čtyřikrát. Úroky jsou více než přijatelné a začínají na 9,8 %.

A jak o půjčku od Ammado zažádat? Stačí, když vyplníte kontaktní formulář na www.ammadopujcky.cz a obratem se vám ozve pracovník, který vám vysvětlí další postup a vysvětlí případné nejasnosti.

9 Comments

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Dobry den,poptavam nebankovni pujcku 400000Kc.na podnikani obchodu a prodeje.bylo by to mozne dekuji bihariova tel.732524587 dekuji

  • Dobrý den , mám zájem o půjčku ve výši 120000kč.Jsem na MD s příjmem 7100kč a nedoložitelným příjmem 3000kč.Mám záznam v registru dlužníků.Nemohu ručit majetkem.

    Děkuji za odpověď, s pozdravem Gavandová Hana

  • Dobrý den, omlouvám se, ale toto je jediná možná cesta(pro mně) jak se s Vámi kontaktovat. Zažádala jsem si jako soukromá osoba o půjčku Ammado, která se všude prezentuje jako “půjčka pro každého”. Nejen že mne nikdo nekontaktoval, případně abych se dozvěděla, že půjčku nemohu dostat (69 let), ale místo toho jsem dostala tři nabídky společností, o kterých dobře vím a kdybych chtěla, tak je kontaktuji sama. Prostě nerozumím tomu, jak se prezentujete a jaký je výsledek (přehození mé žádosti jiným společnostem). Ráda bych znala vysvětlení. Samozřejmě že vím, že na půjčku není nárok, ale přesto postup a výsledek je jiný, než v nabídce. S pozdravem Zdenka Slámová, r.č. 456225/464

  • Dobrý den, včera jsem vyplnil nezávaznou žádost o půjčku na Vašich stránkách a zatím se mi nikdo neozval. Prosím o nějaké informace,ohledně nabízených půjček na tuto mailovou adresu.
    Děkuji, Šikula

  • Dobrý den, článek má pouze informační charakter. Chcete-li zažádat o půjčku, musíte tak učinit na webových stránkách poskytovatelů nebo jejich partnerů.

  • Je to podvod, nikomu se neozvou, přehodí kontakt na jiné společnosti a adresa je falešná. Źalobu na ně podat za klamavou reklamu je nejlepší.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.