Domů » Bez databáze TRANS by mohlo dojít ke kolapsu mezinárodní dopravy
Podnikání

Bez databáze TRANS by mohlo dojít ke kolapsu mezinárodní dopravy

Práce dispečerů nebyla nikdy jednoduchá, ovšem v souvislosti s obrovským rozmachem mezinárodní dopravy je každým rokem složitější. Spediční firmy přepravují stále více zboží, které musí urazit tisíce kilometrů. Není divu, že se neobejdou bez moderních technologií, které přepravu výrazně usnadní. Jedním z nejoblíbenějších pomocníků je i databáze TRANS, bez které by mezinárodní spedice nebyla možná. Systém svým uživatelům usnadňuje získávání nových kontaktů a nákladů z odvětví DSL a umožňuje jim navazovat kontakty s dopravci. Databázi využívají tisíce dispečerů po celé Evropě a chystáte-li se proniknout do světa mezinárodní dopravy i vy, určitě se stane i vaším základním pracovním nástrojem.

Seznamte se s databází TRANS

Databáze TRANS je rozsáhlou databankou firem a nabídek, ke kterým mají uživatelé přístup přes online aplikaci. S tím souvisí i její největší výhoda – všechny funkce jsou okamžitě dostupné a to prakticky odkudkoliv. Využívají ji především spediční firmy, které se pohybují v oblasti mezinárodní dopravy. Ty mezi sebou komunikují prostřednictvím speciálního komunikátoru, jehož nejpodstatnější části jsou přeloženy do mateřského jazyka. V databázi jsou zastoupeny tisíce nabídek volných nákladů a vozidel z většiny evropských států. Díky ověřenému bezpečnostnímu systému je navíc výrazně omezeno riziko s nesolventními firmami.

S databází TRANS rozhodně neproděláte, vyzkoušejte si ji na měsíc zdarma

Pro vnitrostátní a mezinárodní spedice je databáze skvělou možností, jak kontaktovat levné a zároveň důvěryhodné firmy. Obchodníci a výrobci zde hledají volná vozidla pro své náklady a kromě to redukují jízdy na prázdno u vozidel vlastních. Všechny podstatné informace o programu najdete na webu logintrans.cz a v případě zájmu si ho můžete na 30 dní zdarma vyzkoušet. Není však nad čím váhat, TRANS vám ušetří spoustu drahocenného času a peněz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.