Domů » Bez databáze TRANS by mohlo dojít ke kolapsu mezinárodní dopravy
Podnikání

Bez databáze TRANS by mohlo dojít ke kolapsu mezinárodní dopravy

Práce dispečerů nebyla nikdy jednoduchá, ovšem v souvislosti s obrovským rozmachem mezinárodní dopravy je každým rokem složitější. Spediční firmy přepravují stále více zboží, které musí urazit tisíce kilometrů. Není divu, že se neobejdou bez moderních technologií, které přepravu výrazně usnadní. Jedním z nejoblíbenějších pomocníků je i databáze TRANS, bez které by mezinárodní spedice nebyla možná. Systém svým uživatelům usnadňuje získávání nových kontaktů a nákladů z odvětví DSL a umožňuje jim navazovat kontakty s dopravci. Databázi využívají tisíce dispečerů po celé Evropě a chystáte-li se proniknout do světa mezinárodní dopravy i vy, určitě se stane i vaším základním pracovním nástrojem.

Seznamte se s databází TRANS

Databáze TRANS je rozsáhlou databankou firem a nabídek, ke kterým mají uživatelé přístup přes online aplikaci. S tím souvisí i její největší výhoda – všechny funkce jsou okamžitě dostupné a to prakticky odkudkoliv. Využívají ji především spediční firmy, které se pohybují v oblasti mezinárodní dopravy. Ty mezi sebou komunikují prostřednictvím speciálního komunikátoru, jehož nejpodstatnější části jsou přeloženy do mateřského jazyka. V databázi jsou zastoupeny tisíce nabídek volných nákladů a vozidel z většiny evropských států. Díky ověřenému bezpečnostnímu systému je navíc výrazně omezeno riziko s nesolventními firmami.

S databází TRANS rozhodně neproděláte, vyzkoušejte si ji na měsíc zdarma

Pro vnitrostátní a mezinárodní spedice je databáze skvělou možností, jak kontaktovat levné a zároveň důvěryhodné firmy. Obchodníci a výrobci zde hledají volná vozidla pro své náklady a kromě to redukují jízdy na prázdno u vozidel vlastních. Všechny podstatné informace o programu najdete na webu logintrans.cz a v případě zájmu si ho můžete na 30 dní zdarma vyzkoušet. Není však nad čím váhat, TRANS vám ušetří spoustu drahocenného času a peněz.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.