Domů » Bez webových stránek to dnes nejde. Banan.cz je nabízí zdarma ke kvalitnímu hostingu!
Internet

Bez webových stránek to dnes nejde. Banan.cz je nabízí zdarma ke kvalitnímu hostingu!

Vy ještě nejste na internetu? Podnikání bez vlastní webové prezentace je v dnešní době spíše výjimkou. A zatímco v minulosti znamenaly webovky konkurenční výhodu, dnes jsou brány za naprostou samozřejmost. Vraťme se však k vašemu „problému“. Chcete-li spustit web, pak se neobejdete bez domény a hostingu. Jasně, můžete využít doménu třetího řádku a webhosting zdarma, ale to na věše klienty dojem neudělá. Nebylo by lepší, získat kvalitní a přesto levný hosting a k tom webové stránky zdarma?

V současné době působí na českém webhostingovém trhu nespočet firem, které poskytují více či méně kvalitní služby. Ale vy přece nechcete, aby byl váš web věčně nedostupný. Naopak vyžadujete bleskovou reakci podpory, špičkové parametry a v neposlední řadě přijatelnou cenu. Kdo vám může všechny vysoké požadavky splnit? Obraťte se na banan s.r.o. – webhostingovou společnost, která je na trhu již deset let. Webhosting Banán.cz je levný a přesto kvalitní.

Banan s.r.o. patří mezi hrstku webhostingovým firem, kterou znají i lidé mimo IT branži. Mohou za to především nejrůznější sponsorské aktivity, ale také charisma zakladatele Mgr. Radovana Kaluži. Vraťme se však k tomu, co vás zajímá.

Banán.cz nabízí tři webhostingové programy a to STANDARD, SEO a VIP. Parametry tarifu STANDARD, který je k mání již od 39 Kč / měsíc jsou následující:

  • datový limit pro data 20 Gb
  • datový limit pro e-maily 5 Gb
  • pravidelné zálohy
  • služby elektronické pošty
  • NONSTOP technická podpora

Jde o ideální řešení pro běžné (středně velké) webové prezentace a e-shopy. Pro náročnější klienty je vhodný VIP nebo SEO hosting s vyšším datovým limitem, větší dostupnou pamětí pro PHP skripty a dalšími výhodami. V rámci SEO hostingu se zkušení specialisté z Banánu postarají také o optimalizaci vašich webových stránek a přivedou na ní více uživatelů (=vašich zákazníků).

A co se týče zmíněných webových stránek zdarma, jde o profesionální CMS a velmi zdařilé šablony. Stačí si vybrat design, nahodit text a můžete spouštět. Vytvoření elegantních stránek je stejně snadné jako práce v textovém editoru Word. Nebudete-li se přesto vědět rady, ochotná zákaznická podpora vám ráda pomůže. Další informace najdete na www.banan.cz.

Tip: Otestujte si webové stránky zdarma hned teď!

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.