Internet

Nechte si udělat bezpečnostní audit webu a předejděte hackerským úrokům, virům a jiným rizikům

Živíte se online byznysem nebo ke své práci nezbytně potřebujete internetové stránky? Ať už provozujete e-shop, online aplikaci nebo přes internet nabízíte své služby, měli byste se nad bezpečností své webové prezentace zamyslet. Případů napadení webů v posledních letech výrazně přibylo a nejefektivnějším způsobem, jak zajistit jejich absolutní dostupnost, je využít bezpečnostního auditu pod taktovkou opravdových odborníků.S velmi zajímavou službou přišla společnost PRONETmedia s.r.o., jejíž zakladetelem je známý specialista na SEO, PPC a marketing Michal Kubíček.

PRONETmedia nabízí komplexní bezpečnostní audit vašich webových stránek, během kterého si posvítí na všechny bezpečnostní díry. Nebude-li během analýzy objevena jediná kritická chyba (např. Cross Site Scripting, SQL Injection, Blind SQL Injection, Crosssite Request Forgery, Clickjacking, PHP injection apod.), nezaplatíte za ní ani korunu. V opačném případě je cena analýzy pěkných 3 900 Kč. Zdá se vám to příliš? Představte si modelovou situaci, ve které by byl váš web na několik hodin nebo dní vyřazen z provozu. Důvodů může být hned několik, ale ať už by se jednalo o důmyslný hacking nebo napadení virem, vaše zaváhání vás může stát několikanásobně vyšší částku.

Pro podnikatele, kteří internet využívají jako primární prodejní kanál, by měla být bezpečnost webu na prvním místě. Spolupráce s PRONETmedia je bezpečná a vaše důvěrné údaje, které budou během analýzy zjištěny, důvěrnými zůstanou. Výsledek analýzy se vždy dostane do rukou pouze objednateli služby.

PRONETmedia samozřejmě můžete kontaktovat i v případě, že již k napadení vašich webových stránek došlo. Útok hackera, malware nebo viry vám už vrásky neudělají. Díky hlubokým znalostem a bohatým zkušenostem budou vaše data v bezpečí. Další informace najdete přímo na webu bezpecnostwebu.cz.

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.