Práce

Brigádu najdete nejrychleji online. Víme, jak na to!

Máte spoustu volného času a nedostatek financí? Pokud stále studujete, nebo z nějakého důvodu nechcete nastoupit do běžného zaměstnaneckého poměru, najděte si brigádu. Máte-li pocit, že najít přivýdělek právě ve vaší lokalitě, je téměř nereálné, přesvědčíme vás o opaku!

Vsaďte na jeden z nejznámějších českých pracovních portálů

Obcházení potenciálních zaměstnavatelů je zbytečná ztráta času. Doby, kdy pracovníci na personálním oddělení preferovali osobní kontakt, jsou ty tam. Většinu záležitostí řeší online a vy byste měli udělat to samé. Usedněte k internetu a vyťukejte adresu známého pracovního portálu JenPráce.cz. Právě zde se to jen hemží atraktivními pracovními nabídkami a samozřejmě nechybí ani brigády.

Ale proč to zbytečně rozmazávat? Hledání přivýdělku není ani zdaleka tak složité, jak jste si možná mysleli. Jakmile se dostanete do příslušné sekce „brigády“, zvolíte požadovanou lokalitu (např. brigády v Brně) a vyfiltrujete své preference. Můžete si vybrat, zda chcete zobrazit všechny nabídky, nebo jen ty, které souvisí s administrativou, manuální prací, službami a obchodem nebo ostatními obory. Hned poté se nečtou nabídky brigády.

Každá nabídka obsahuje všechny potřebné informace (datum trvání, místo výkonu, platové podmínky…), včetně kontaktních údajů na zadavatele. Můžete ho oslovit přímo e-mailem, telefonicky nebo přes rychlý formulář, který je součástí inzerátu. Komunikace přes formuář je praktická a lze zaslat také životopis nebo jiné přílohy (např. fotografie).

Brigády v Praze, Ostravě, Brně… ale i v zahraničí!

Tak co vy na to? Díky portálu JenPráce.cz najdete vhodnou brigádu opravdu rychle. A to nejen v rámci České republiky – jsou zde také brigády v zahraničí. Nenechte si utéct mezi prsty atraktivní příležitosti a nezapomeňte se zaregistrovat k odběru newsletteru.

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.