Domů » Čas jsou peníze. Začněte podnikat rychle a efektivně!
Podnikání

Čas jsou peníze. Začněte podnikat rychle a efektivně!

Ostřílený byznysman moc dobře ví, že ztratit spoustu času znamená přijít o zajímavý výdělek. A právě proto je stále oblíbenější zakládání firem na klíč a koupě tzv. ready made společností. Pokud si pohráváte s myšlenkou na start nového podnikání pod hlavičkou s.r.o., možná by nebylo od věci zvážit právě tyto možnosti. Nechcete-li zbytečně ztrácet čas a nervy vyřizováním nezbytné administrativy, přenechte to na odbornících. Zajímají vás podrobnosti?

Založení s.r.o. je zdlouhavé. Chcete podnikat okamžitě?

Jak dlouho trvá založení s.r.o. svépomocí? Nechceme vás odradit, ale v současné době je založení společnosti stále poměrně zdlouhavé. Dokonce až pětkrát delší než v zahraničí. Budete muset podstoupit množství administrativních úkonů, které vám zaberou zhruba pětadvacet dní. A to je jeden z hlavních důvodů, proč je výhodnější nastartovat podnikání pomocí specializované firmy.

Necháte-li si založit firmu na míru, budete moct podnikat do cca dvou týdnů. Nebudete riskovat neúspěšný zápis do rejstříků z důvodu nedodržení postupu a vše proběhne naprosto hladce.

Ale co když chcete podnikat ještě rychleji? I to je možné, pokud bude vaše nová společnost ready made. Tedy již fungující a zapsaná v obchodním rejstříku.

Ready made firmy mají splacený základní kapitál a během své existence nevykonávaly žádnou obchodní aktivitu. Nemají tedy žádné závazky ani pohledávky. V rámci převodu lze změnit název a sídlo společnosti, jednatele a společníky a samozřejmě i předmět činnosti.

Jak je to s firmou na Slovensku?

Máte-li v plánu podnikat na Slovensku, pak se vám bude asistence odborníků hodit ještě víc. Slovenská legislativa je přeci jen trochu jiná než ta naše a podrobnější studium by vám zabralo spoustu času. Chcete-li se dozvědět další podrobnosti, navštivte prezentaci společnosti Company Consulting s.r.o. na www.copanyconsulting.sk. Společnost nabízí komplexní služby, které spočívají nejen v zakládání a prodeji společností, ale také zřízení virtuálních kanceláří na těchto adresách v Bratislavě:

  • Osadná ulice
  • Vyšehradská ulice
  • komplex Vienna Gate, Kopčianská ulice
  • Klincová ulice
  • Konventná ulice
  • Michalská ulice

Nejlevnější virtuální sídlo v Bratislavě je k mání již od 11 € za měsíc. Samozřejmostí je přeposílání pošty a další související služby.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.