Domů » Čelíte finančním problémům a nikdo vám nechce půjčit?
Finance

Čelíte finančním problémům a nikdo vám nechce půjčit?

Podnikání je často řehole a vůbec nejhorší pozici mají podnikatelé, kteří se v byznysu nepohybují dost dlouho na to, aby mohli využívat provozní úvěry. Dostane-li se do finančních problémů, může jeho podnikání velmi rychle skončit. Často dokonce nejde o chybu podnikatele, ale o druhotnou platební neschopnost. Pokud se s podobným problémem potýkáte i vy, máme pro vás řešení.

Banky se k novopečeným podnikatelům staví vesměs odmítavě a nepůjčí jim nic, případně velmi málo. O operativním přístupu nemůže být řeč, vyřízení bankovního úvěru pro podnikatele je kolikrát utrpením. Co se týče nebankovního sektoru, je na tom podobně. Solidní nebankovní věřitelé se do úvěrů nehrnou a ti, jejichž praktiky jsou na hranici morálky a lichvy, rozhodně nejsou řešením.

Zůstává nám stará dobrá zastavárna. Ano čtete dobře, ale přesto máme na mysli jinou službu, než tu, kterou nabízí zapadlé krámky plné kradené elektroniky. Zástavy.cz představují moderní a výhodný způsob, jak se dostat okamžitě k hotovosti. Online zastavárna Praha má v nabídce zástavu automobilů, šperků, drahých kovů i nemovitostí.

Celá transakce probíhá velmi rychle a zastavárna Praha vám vyplatí až 70 % tržní ceny. Zastavený automobil budete moct po dohodě i nadále využívat a pokud se vám nepodaří kteroukoliv ze zastavených věcí splatit včas, můžete si za předem stanovený poplatek dobu splatnosti prodloužit.

Zajímavý je i výkup luxusních vozidel a dalších hodnotných artiklů, který je ještě výhodnější než samotná zástava. Disponujete-li něčím, co už v budoucnu nebudete potřebovat, můžete to okamžitě vyměnit za hotovost. A vaše firma si může oddechnout… Více na zástavy.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.