Domů » Chcete lepší vzdělání, ale chybí čas chodit do školy? Studujte MBA
Vzdělání

Chcete lepší vzdělání, ale chybí čas chodit do školy? Studujte MBA

Studium a vyšší dosažené vzdělání nám může pomoci v kariéře, ale při představě čtyř let studia a plných víkendů nás spíše odrazuje. Při studiu MBA ale není problém skloubit studium, práci a soukromý život a navíc trvá jen jeden rok. Pro vaši kariéru je však velkým přínosem.

Do studia MBA (Master of Business Administration) se můžete pustit kdykoli. Na European School of Business & Management je výuka kompletně v češtině a z větší části online. Prezenční část probíhá jen 4x do roka, vždy v sobotu, nemusíte tak mít obavy o volné víkendy. Po úspěšném ukončení si ke svému jménu přidáte prestižní titul MBA, který je mezinárodně uznávaný a může vám otevřít dveře i pro vysoké pozice v nadnárodních firmách. Hlavní výhodou studia MBA je propojení teorie a praxe, nečekejte tedy žádné suché poučky, které musíte znát nazpaměť. Vše, co se naučíte, bude možné ihned aplikovat v praxi. Důraz se klade především na prohloubení vědomostí a získání komplexního pohledu na management a řízení. Nejen proto je studium MBA vhodné pro všechny manažery a vedoucí pracovníky, přínosem je ale také pro podnikatele, současné i budoucí a každého, kdo se chce dále vzdělávat.

Studovat lze odkudkoli, program MBA se hodí také časově velmi vytíženým uchazečům. Na dovolené, na služební cestě nebo třeba v pauze mezi dvěma schůzkami. Na ESBM si můžete vybrat zaměření, kterému se při studiu chcete věnovat a které bude mít pro váš profesní život smysl. Obchodníci si tak zvolí specializaci Management obchodu, kde se seznámí s plánováním a strategií obchodu nebo řízení vztahů se zákazníky. Manažeři i budoucí manažeři se v programu Executive management naučí strategickému řízení a jak koordinovat činnosti pro zvýšení efektivity. Z 22 specializací si vyberou i zájemci se zaměřením na hotelnictví a gastronomii, zdravotnictví, bankovnictví, personalistiku, marketing nebo krizový management. Ke studiu se lze jednoduše přihlásit online bez přijímacích zkoušek.

Titul MBA vám pomůže vyskočit na kariérním žebříčku, otevře nové možnosti a pomůže třeba i splnit si sen o vlastní firmě. Je tak jen na vás, kdy se studiem začnete.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.