Domů » Chcete se zbavit bolesti zad? Pořiďte si kancelářskou židli, která vás bude masírovat!
Zajímavosti

Chcete se zbavit bolesti zad? Pořiďte si kancelářskou židli, která vás bude masírovat!

Celodenní práce v kanceláři je dřina a to jak po psychické, tak i po fyzické stránce. Ten, kdo sedavé zaměstnání nikdy neměl, možná namítne, že se lidé v kanceláři nenadřou, ale opak je pravdou. Drtivá většina lidí, kteří tráví každý den mnoho hodin na nevhodné kancelářské židli, trpí bolestmi zad a páteře. Patříte-li mezi ně i vy, máme pro vás dobrou zprávu. Pokud jste si své zdravotní komplikace zvykli řešit návštěvou maséra, pozvěte si ho k sobě do kanceláře či pracovny natrvalo. Představujeme vám kancelářské křeslo s masážní funkcí!

Kancelářské křeslo s masáží s modelovým označením OC 1 nás zaujalo na první pohled. Patří mezi kancelářské židle, které se chlubí luxusním designem a v kanceláři vám rozhodně ostudu neudělá. Právě naopak, bude reprezentovat váš vytříbený vkus a zapůsobí na vaše obchodní partnery.

Ale teď vážně. Kancelářská židle byla navržena tak, aby vám v kanceláři dělala perfektní službu. V útrobách se skrývá mechanismus, který v průběhu hloubkové masáže vykonává pohyb dovnitř těla. Tedy to, co zvládají mnohem dražší masážní křesla, ale i navzdory zachováním kompaktních rozměrů a nízké hmotnosti. Musíte uznat, že klasické robustní masážní křeslo není do kanceláře dvakrát ideální…

Masážní kancelářská židle vám provede akupresurní masáž krku, simulaci masáže prsty v oblasti ramen a krku (uleví horní části zad) a podpoří funkci vnitřních orgánů (především ledvin). Mechanismus v sedáku zvládá kombinovanou vibrační a vzduchovou masáž, která aktivuje akupunkturní body, zatímco vaše záda podstoupí vzduchovou masáž. Výšku židle si můžete nastavit dle libosti a to včetně nastavení do „kolébky“ (Zero gravity – poloha, ve které nejsou záda téměř namáhána).

Ovládání je i přes množství funkcí jednoduché a intuitivní. Tak na co ještě čekáte? Na to, až budete muset kvůli bolestem na nemocenskou? Další informace najdete u specializovaného prodejce na masazni-kresla.cz. Relaxační křeslo si můžete vyzkoušet v showroomu na pražských Stodůlkách.

Kreslo do kancelare
Tenhle krasavec může při práci hýčkat i vaše záda.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.