Domů » Chcete ušetřit statisíce za hypotéku? Obraťte se na brokery
Finance

Chcete ušetřit statisíce za hypotéku? Obraťte se na brokery

Zvažujete koupi bytu, stavbu rodinného domu nebo jiný krok, který má co dělat s vaším bydlením? Nemáte-li po ruce dostatek vlastních finančních zdrojů, pravděpodobně se neobejdete bez finanční injekce v podobě hypotéky. Sledujete-li vývoj trhu, pravděpodobně jste zaznamenali, že ideální doba pro čerpání úvěru je právě teď. Úroková sazba dosahuje rekordního minima a hypotéční banky se předhání ve výhodných a ještě výhodnějších nabídkách. I přesto se stále vyplatí jednotlivé produkty porovnat a výběr neuspěchat. I nepatrný rozdíl ve výši úročení se může v průběhu let projevit velmi vysokou částkou. To samé platí i o opomíjených poplatcích. I ty mohou celkovou splatnou částku významně navýšit.

Neukvapujte se a srovnávejte, případně se obraťte na specialisty

Jedním z efektivních způsobů srovnání hypoték bývají takzvané srovnávací kalkulačky, které jsou volně dostupné na internetu. Ty vám po zadání nezbytných údajů zobrazí podrobné srovnání, díky kterému se přesně dozvíte, na kterém produktu nejvíce ušetříte. Další (a zpravidla výhodnější) možností je svěřit starost o hypotéku některému ze specializovaných brokerů. Tyto společnosti jsou schopny zajistit úvěry, ale i refinancování hypoték a další finanční produkty mnohem levněji než jednotlivci.

S úvěrem vám může pomoct zkušený gepard

Jedním z brokerů je i zavedená společnost GEPARD FINANCE, která se zabývá poradenstvím v oblasti hypoték, ale i kompletním zpracováním dalších úvěrů a pojištění. Ta je díky letitým zkušenostem a individuálnímu přístupu schopna zajistit nejlepší možný způsob financování a nadstandardní podmínky, které vám hypotéční banky nenabídnou. Disponuje kontaktními místy po celé České republice a obrátit se na ni můžete i vy. Klienti GEPARD FINANCE ušetří na hypotékách průměrně 0,5 %, co je u hypotéky s úvěrovým rámcem 3 mil. korun a splatností 25 let 250.000 Kč. Další informace najdete přímo na webových stránkách gpf.cz. Služby vás budou zajímat i v případě zájmu o stavební spoření – díky GEPARD FINANCE z něj dostanete maximum…

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.