Domů » Chystáte se uvést nový výrobek na trh? Nezapomeňte na potřebné certifikace
Podnikání

Chystáte se uvést nový výrobek na trh? Nezapomeňte na potřebné certifikace

Cesta k úspěšnému prodávání vašeho nápadu není ničím jednoduchým, ale v mnoha případech se výsledek rozhodně vyplatí. Jednou z nejdůležitějších oblastí je samozřejmě kontrola bezpečnosti vašeho produktu, která jej identifikuje jako naprosto bezpečné a vhodné zboží. Zároveň vám absolvované kontroly vybudují dobré jméno u zákazníků i potenciálních partnerů.

Bez čeho se neobejdete?

Nejznámější a také nejsilnější prohlášení o shodě výrobku jsou samozřejmě všudypřítomné CE certifikáty. Jejich kritéria jsou jasně definována Evropskou unií a její legislativou, přičemž počítají s drtivou většinou kategorií výrobků. S velkou pravděpodobností se bez známé značky CE neobejdete ani vy. Pokud jste se této povinnosti vyhnuli, určitě si i přesto nechte kontrolu udělat. Proč?

Za prvé si zajistíte stoprocentní jistotu a vyhnete se případným problémům v budoucnu, které často mohou být i likvidačními pro chod celé vaší firmy. Za druhé si díky tomuto potvrzení vybudujete jméno u vašich obchodních partnerů i samotných výrobců. Ti totiž často odmítají spolupracovat se subjekty bez tohoto druhu certifikace. Výhodu si však získáte i u koncových zákazníků, protože v dnešní době si spousta z nich velmi pečlivě označení CE na obalech zboží kontroluje.

Jak na to?

Nejlepším řešením je se spolehnout na služby profesionálního orgánu, jímž je u nás společnost Profi Cert. Ta vám zajistí komplexní péči začínající u poradenství, přípravy i analýzy, přičemž vás následně dovede až k úspěšnému složení veškerých důležitých zkoušek.

Nezáleží na tom, kterou kategorii produktů chcete začít prodávat, protože zmiňovaní profesionálové si poradí naprosto se vším. Podívejte se na jejich internetové stránky, prohlédněte si nabídku a rozhodněte se sami.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Telefon pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPhone 14 Pro Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.