Domů » Chytrý organizátor ví, že se bez identifikačních náramků neobejde
Podnikání

Chytrý organizátor ví, že se bez identifikačních náramků neobejde

Jak se letos prodejci poprali s davy lidí čekajících na nový iPhone 6? Možná jste zaznamenali, že při každoročním uvádění nových modelů na trh se před prodejnami semele pořádný chaos. Letos tomu bylo jinak – spousta lidí si nový telefon objednala v předstihu a ti ostatní dostali identifikační náramky. Tito velmi praktičtí pomocníci by neměli chybět u žádné větší akce, kde pořadatelé očekávají větší počet účastníků. Zajímá vás, proč byste je měli využívat i vy?

Výhody identifikačních náramků

Identifikační náramky či pásky jsou v mnoha ohledech praktičtější než klasické papírové vstupenky, žetony apod. Díky unikátní koncovce se v případě odlepení znehodnotí tak, že už je nelze použít. Jsou nepřenosné a nestane se, že by si je účastníci akce mezi sebou předávali. Vy díky nim nepřijdete o zisk.

Další výhoda spočívá v jednoduchém rozlišení mezi různými typy účastníků – např. mezi běžnými a VIP, pořadateli atd. Pokud některý z návštěvníků opustí areál, organizátoři ho u vchodu při opakovaném vstupu rychle identifikují i bez nutnosti kontroly vstupenky.

Identifikační pásky se vyrábí v různých barvách a lze je opatřit potiskem (logo, nápis). Uplatní se na kterékoliv větší akci – od sportovního utkání až po koncerty nebo párty v klubu. Jsou cenově dostupné a přesto velmi efektivní.

Chcete si je objednat?

Organizátor, který má pod čepicí, se bez id náramků neobejde. Chcete-li, aby vaše příští akce probíhala hladce, poohlédněte se po páskách na www.id-naramky.cz. Jsou z materiálu TYVEK (je voděodolný) a mají 25 cm na délku a 2,5 cm na šířku. Na každé pásce je kontrolní ústřižek, na který si můžete nechat vytisknout unikátní číslo. To se vám bude hodit v případě, že se chystáte uspořádat tombolu nebo třeba nabízet uvítací drinky.

Prodejce odesílá identifikační náramky bezprostředně po potvrzení objednávky a doma je budete mít do druhého dne (necháte-li si je potisknout, pak za 1 – 2 dny). Alternativou je osobní vyzvednutí v kamenné pobočce na Praze 2.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.