Domů » Díky potisku můžete nosit vždy originální oblečení
Zajímavosti

Díky potisku můžete nosit vždy originální oblečení

Koupit si oblečení na míru není levnou záležitostí a obvykle se takto dají pořídit primárně obleky, případně jiné druhy společenského šatstva. Nechat si udělat na míru třeba triko není zcela běžné a u nás takové služby takřka nikdo nenabízí.

Ovšem i outfit všedního dne může mít punc zajímavosti, i když se jedná o konfekci. Stačí si ho vylepšit třeba o vlastní potisk.

Potisk svépomocí příliš dlouho oslňovat nebude

Vyrobit vlastí návrh, ať už v podobě loga, nápisu nebo kombinace obojího, je vlastně docela snadné. Každý, kdo má doma třeba jen kancelářské PC, dostatek času a alespoň trochu výtvarného talentu, si může v kreslení vytvořit cokoliv se mu bude líbit. Nicméně, aby z toho nakonec mohl být potisk, je potřeba vlastnit ještě dvě zásadní věci – tiskárnu a nažehlovací papír.

Ideální je použít barevnou tiskárnu, ale bohatě postačí i černobílá verze. Po vytvoření návrhu už stačí vložit nažehlovací papír do tiskárny a zmáčknout start. Na vybraný textil se pak potisk umístí pomocí žehličky.

Je nutné dodat, že ne vždy se to povede, a když už ano, jen málokdy vydrží takovéto domácí experimentování déle než jedno vyprání. Kdo touží po něčem kvalitnějším, bude muset nakupovat u profesionálů.

Profesionální práce vydrží déle

Ať už jde o pánská trička s potiskemdámská trička s potiskem či jakýkoliv jiný textil, vždy musí jít o kvalitní bavlněnou látku, jinak potisk nikdy nebude dostatečně držet a odlepí se po prvním kontaktu s pracím práškem. Důležitá je i vhodná technologie, bez níž také není možné docílit dobrého, a hlavně dlouhotrvajícího výsledku. A takovými možnostmi disponují jen specializovaní prodejci.

Ti lepší obvykle nabízejí možnost navrhnout si své vlastní logo, avšak pro jedince s minimálním uměleckým talentem a představivostí jsou k dispozici již vytvořené návrhy. Ty často nevypadají vůbec zle, ovšem využít tuto nabídku znamená zavrhnout možnost vytvořit si zcela originální oblečení, či alespoň jeho část.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.