Zajímavosti

Dopřejte si zaslouženou dovolenou ve velkém stylu

Rozhodli jste se, že si konečně vyrazíte na zaslouženou dovolenou, ale nevyhovuje vám nabídka českých cestovek? A kromě jiného byste rádi optimalizovali náklady a bez kompromisů si pobyt užili ve velkém stylu? Udělejte to jako naši západní sousedé! Němci a Rakušané pravidelně létají za exotikou a pokud si myslíte, že za ní platí velké peníze, jste na omylu. Německé cestovní kanceláře zajišťují cenově přijatelné a přitom luxusní pobyty, o kterých si našinci mohou nechat zdát. Tedy mohli – díky domácímu outroperátorovi, společnosti RUDOLF REISEN, můžete s německými ck vyrazit i vy.

Za nižšími cenami německých cestovek nehledejte žádný háček. Jednoduše odebírají vyšší počet lůžek v hotelích a vyšší počet letenek. Často rezervují celá letadla nebo hotely jen pro své klienty a mohou tak žádat příznivější ceny. Stejně tak i vyšší standard služeb, na kterém západoevropané bazírují.

Čeští klienti mohli doposud využívat nabídky zájezdů německých ck jen za předpokladu odletu ze zahraničí, tedy z Frankfurtu, Mnichova či Berlína. Jenomže ne každý skousne několikahodinové cestování na několik set kilometrů vzdálené letiště a to ani za cenu výrazné úspory oproti českým cestovkám. A právě proto je nabídka exotických zájezdů od RUDOLF REISEN tak zajímavá. S německými cestovkami můžete nyní létat na last minute zájezdy i z Prahy.

Z pražského letiště už nějaký ten pátek odlétá také společnost Fly Emirates a není proto problém sestavit zájezd na míru do takřka libovolné destinace. Stačí, když zkontaktujete touroperátora na neplacené lince 800 100 567, nebo navštívíte webové stránky www.rudolfreisen.cz a vyberete si zájezd, o kterém jste vždy snili Thajsko, Dominikánská republika, Mallorca nebo třeba Maledivy – neplaťte za exotickou dovolenou více než doopravy musíte a užijte si pobyt tak, jak si ho užívají naši sousedé. S nadstandardními službami za nízké ceny!

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.