Domů » Dopytovat.sk: Místo, kde zdarma najdete dodavatele i odběratele
Podnikání

Dopytovat.sk: Místo, kde zdarma najdete dodavatele i odběratele

Podnikání je v podstatě velmi snadné – pomineme-li možnost, že se stanete přímým výrobcem, stačí levně nakoupit a draze prodat. Zlaté pravidlo platí v byznysu snad od nepaměti, nicméně nikdo vám neprozradí, kde sehnat toho správného dodavatele. Pokud jste v minulosti ztroskotali na tom, že se vám nepodařilo kontaktovat vhodného poskytovatele určitých služeb nebo dodavatele výrobků, máme pro vás dobrou zprávu. Portál Dopytovat.sk je platforma pro všechny, kteří by rádi nakopli svůj byznys a nabízí možnost rychlého vyhledání nových obchodních partnerů. Mezi největší výhody tohoto efektivního systému patří skutečnost, že je zcela zdarma.

Portál Dopytovat.sk cílí na dodavatele a poptávající, a to ze všech oborů. Vše je nastaveno tak, aby bylo vyhledávání obchodních partnerů maximálně rychlé a jednoduché. Dodavatelé mají možnost zdarma zaregistrovat svou firmu a nastavit upřesňující kritéria jako například kraj, ve kterém sídlí – potenciální zákazníci si tak mohou vyhledat dodavatele ze stejného kraje a být mu vždy na blízku.

Potřebujete zboží nebo službu? Zadejte si poptávku zdarma

Jak tedy najít toho správného dodavatele? Je to snadné – ať už máte spadeno na výrobky nebo služby, stačí, když si na webu zadáte dopyt zdarma. Momentálně systém využívá více než 600 spokojených zákazníků a vy se můžete zařadit mezi ně.

Zadáte-li poptávku na Dopytovat.sk, můžete ušetřit až třetinu ceny zboží nebo služeb. Zároveň ušetříte také spoustu času (a čas jsou přece také peníze) tím, že nebudete muset zdlouhavě hledat dodavatele a vynakládat prostředky na cestování a telefonování. Díky slovenské platformě obdržíte konkrétní nabídky přímo do své e-mailové schránky.

Po zadání poptávky začnou do vaší e-mailové schránky chodit nabídky od dodavatelů, kteří mají zájem aktivně spolupracovat. Někteří si budou chtít ověřit detaily a upřesnit podrobnosti – chcete-li jim i sobě ušetřit čas, buďte při zadávání poptávky důslední a vepište všechny důležité informace do formuláře. Mimo elektronické komunikace můžete zadat své telefonní číslo a dodavatelé se vám ozvou telefonicky.

Jak zadání poptávky funguje?

  1. Vyplníte veškeré náležitosti ve formuláři na webu
  2. Vaše dopyty se obratem dostanou k dodavatelům, kteří se na Dopytovat.sk registrovali
  3. Provozovatelé rozešlou poptávku také dodavatelům, kteří na webu registrováni nejsou, ale mohli by mít o spolupráci zájem
  4. Na e-mail postupně obdržíte cenové nabídky, případně vás bude některý z potenciálních dodavatelů kontaktovat telefonicky
  5. Vyberete si nabídku, která vám nejvíce vyhovuje

Takže ať už patříte do skupiny poptávajících nebo dodavatelů, máte velkou šanci rozjet svůj byznys na plné obrátky. Jen málokterá služba nabízí zdarma tak efektivní řešení jako právě Dopytovat.sk.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.