Domů » Druhoutná platební neschopnost lze řešit rychlou půjčkou před výplatou
Půjčky a úvěry

Druhoutná platební neschopnost lze řešit rychlou půjčkou před výplatou

Spousta menších živnostníků, ale i podnikatelů se zajímavými zisky se čas od času dostane do druhotné platební neschopnosti. Stačí, aby několik klientů neproplatilo včas faktury a oheň je rázem na střeše. Dočasná finanční komplikace lze řešit hned několika způsoby a dnes vám prozradíme, jak ji ustát i v případě, že nechcete nebo nemůžete využít kreditní kartu či kontokorent. Pokud vám schází jen několik tisíc korun a potřebujete si je půjčit na dobu jednoho měsíce, využijte některou z mnoha půjček do výplaty.

Půjčka do výplaty patří mezi oblíbené produkty, které nabízí pouze nebankovní společnosti. U nás získaly na oblíbě především díky společnosti Ferratum, která je vůbec prvním poskytovatelem tohoto typu krátkodobé půjčky.

Krátkodobé půjčky od Ferratum však nejsou zdaleka jedinou možností, kterou v daném segmentu máte. Oblíbenou alternativou je půjčka bez dokládání příjmů, kterou nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o. Nese název Omega půjčka a možná jste o ni v souvislosti s mikropůjčkami slyšeli i vy. Není divu – Omega půjčka totiž konkurenční mikroprodukty v mnoha ohledech překonává.

Mezi hlavní výhody Omega půjčky před výplatou patří její jednoduchost, transparentnost a rychlost. Vše je nastaveno tak, aby měl žadatel okamžitý přehled o celkové splatné částce a peníze dostal bezprostředně po schválení žádosti. Ale jaké jsou konkrétní parametry? Kolik a na jak dlouho vám Dollar Financial Czech Republic půjčí?

Úvěrový rámec se pohybuje v rozmezí 500 Kč až 10 000 Kč, ale napoprvé si můžete zažádat maximálně o 4 500 Kč. To je u těchto rychlých krátkodobých půjček zcela běžné a Omega půjčka patří mezi ty, které vám v rámci první žádosti poskytnou více než ostatní. Splátkový kalendář je klasika – peníze musíte vrátit za 15 nebo 30 dní, ale v případě potřeby si ho za předem stanovený poplatek můžete prodloužit až o dalších 60 dní.

A co se týče splatné částky, malá půjčka Omega je zpoplatněna fixními poplatky, jejichž výše závisí na zvoleném úvěrovém rámci a době splatnosti. RPSN je vysoká, ale opět jde o průměr, který je zcela běžný. Potenciální zájemci zkrátka musí počítat s tím, že si za rychlost, solidní jednání a minimální požadavky ze strany věřitele připlatí. Další informace a online žádost najdete na omegapujcka.cz.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.