Domů » Důležité dokumenty si zaslouží moudrý překlad
Podnikání

Důležité dokumenty si zaslouží moudrý překlad

Chystáte-li se expandovat do zahraničí, případně spolupracovat se zahraničními partnery, pravděpodobně se dříve či později nevyhnete překladu důležitých právních textů. Smlouvy, manuály a výroční zprávy však obsahují příliš mnoho odborných termínu a neodborný překlad by mohl zcela změnit význam textu. To samé platí i v případě překladu rozsudků, u kterých je vysoká míra odbornosti hlavním kritériem úspěchu v soudním projednávání. V těchto případech se bez kvalifikovaného překladatele zkrátka neobejdete a právě tehdy by se vám mohly hodit služby společnosti Moudrý Překlad s.r.o.

O úrovni poskytovaných služeb nemůže být řeč, reference hovoří za vše. Moudrý Překlad poskytuje právní a soudní překlady významným institucím jako Všeobecná zdravotní pojišťovna, Sazka, Tescoma a Vitana.

Překladatelé prochází pravidelnými odbornými školeními a stále se profesně zdokonalují. Díky tomu jsou schopni bezchybně zvládnout specifickou terminologii a takřka v libovolném jazyce.

Výsledkem je špičkový překlad, který splňuje náročná kritéria certifikace ISO 9001:2008 a ČSN EN 15038.

O soudní a právní překlady se starají stovky kvalitních lingvistů s právním zaměřením. S většinou z nich společnost spolupracuje velmi úzce a na pravidelné bázi; je proto schopna zaručit okamžitou dostupnost a příznivé ceny. Nejnáročnější klienti jistě ocení možnost zpracování textů mezinárodně uznávanými experty.

V rámci zachování nejvyšší kvality e samozřejmá aktivní komunikace s klientem. Vzhledem k tomu, že každý text používá jinou odbornou terminologii, je při překladu využívána vlastní překladová paměť, která je nadefinována pro potřeby konkrétního klienta.

Moudrý Překlad od roku 2001 spolupracuje tak s orgány státní správy, pro které odborníci přložili více než 50,000.000 slov z oblasti legislativy, práva, průmyslu, ekonomie i mezinárodních smluv.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.