Domů » Důležité dokumenty si zaslouží moudrý překlad
Podnikání

Důležité dokumenty si zaslouží moudrý překlad

Chystáte-li se expandovat do zahraničí, případně spolupracovat se zahraničními partnery, pravděpodobně se dříve či později nevyhnete překladu důležitých právních textů. Smlouvy, manuály a výroční zprávy však obsahují příliš mnoho odborných termínu a neodborný překlad by mohl zcela změnit význam textu. To samé platí i v případě překladu rozsudků, u kterých je vysoká míra odbornosti hlavním kritériem úspěchu v soudním projednávání. V těchto případech se bez kvalifikovaného překladatele zkrátka neobejdete a právě tehdy by se vám mohly hodit služby společnosti Moudrý Překlad s.r.o.

O úrovni poskytovaných služeb nemůže být řeč, reference hovoří za vše. Moudrý Překlad poskytuje právní a soudní překlady významným institucím jako Všeobecná zdravotní pojišťovna, Sazka, Tescoma a Vitana.

Překladatelé prochází pravidelnými odbornými školeními a stále se profesně zdokonalují. Díky tomu jsou schopni bezchybně zvládnout specifickou terminologii a takřka v libovolném jazyce.

Výsledkem je špičkový překlad, který splňuje náročná kritéria certifikace ISO 9001:2008 a ČSN EN 15038.

O soudní a právní překlady se starají stovky kvalitních lingvistů s právním zaměřením. S většinou z nich společnost spolupracuje velmi úzce a na pravidelné bázi; je proto schopna zaručit okamžitou dostupnost a příznivé ceny. Nejnáročnější klienti jistě ocení možnost zpracování textů mezinárodně uznávanými experty.

V rámci zachování nejvyšší kvality e samozřejmá aktivní komunikace s klientem. Vzhledem k tomu, že každý text používá jinou odbornou terminologii, je při překladu využívána vlastní překladová paměť, která je nadefinována pro potřeby konkrétního klienta.

Moudrý Překlad od roku 2001 spolupracuje tak s orgány státní správy, pro které odborníci přložili více než 50,000.000 slov z oblasti legislativy, práva, průmyslu, ekonomie i mezinárodních smluv.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.