Management

eWay-CRM: Využívejte Outlook na maximum!

Máte spoustu zákazníků, se kterými spolupracujete pravidelně a hledáte způsob, jak zjednodušit řízení vzájemných vztahů? K tomuto účelu slouží tzv. CRM software, jehož podstatou je efektivní využívání dat. V praxi však může implementace kvalitního CRM systému zkomplikovat chod firmy, protože managementu chvíli potrvá, než se s novým nástrojem sžije. Chcete-li si řízení vztahů se zákazníky usnadnit, pořiďte si špičkovou aplikaci eWay-CRM, která se integruje do e-mailového klienta Microsoft Outlook. Nebudete si muset zvykat na nové rozhraní a rovnou se pustíte do práce.

Systém eWay-CRM nabízí množství praktických funkcí rozdělených do několika modulů (marketing, obchod, řízení projektu, mobilní přístup, správa klientů, reporty, analytika). K velkým výhodám patří přehlednost a přímočarost. Preferujete-li software, se kterým se sžijete během několika minut, bude se vám práce s tímto CRM zamlouvat.

Implementace CRM je efektivní jen v případě, že odpovídá charakteru činnosti dané firmy. Co se týče e-Way-CRM, typickým zákazníkem jsou projektově orientované firmy, které s klienty spolupracují formou projektů a zakázek. Sofistikované propojení databáze kontaktů se zmíněnými moduly vede ke skvělým výsledkům.

Ke spokojeným uživatelům eWay-CRM patří také společnosti, jejichž obchodní model spočívá v krátkodobých a opakovaných zakázkách. Software zjednodušuje správu pravidelných objednávek, plánování dalších kroků a udržování rentabilních vztahů.

Jak vám CRM usnadní práci?

K základním funkcím patří import kontaktů z databáze Outlooku do zakázek, realizace kampaně včetně hromadného rozesílání e-mailů, akvizice nových klientů, reporting, získání zpětné vazby a spousta dalších „vychytávek“, se kterými ze svých kontaktů vytěžíte maximum.

S eWay-CRM se můžete seznámit třeba hned. Základní verze je ke stažení zdarma (zahrnuje 200 MB cloud a zákaznickou podporu přes e-mail). Najdete ho na www.eway-crm.com.

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.