Domů » Expandujete na Slovensko? Víme jak ušetřit za založení i sídlo firmy!
Podnikání

Expandujete na Slovensko? Víme jak ušetřit za založení i sídlo firmy!

Chystáte se své obchodní aktivity rozšířit i do sousedního Slovenska? Chcete-li se vyhnout nákladům, které jsou spojeny se zakládáním společnosti a pronájmem vlastní kanceláře, máme pro vás efektivní a jednoduché řešení. Bratislavská společnost All4Web s.r.o. nabízí komplexní služby, které vám mohou podnikání v zahraniční výrazně usnadnit.

Nemáte společnost a nechcete se zatěžovat komplikovanou administrativou?

Nemáte-li se se zakládáním slovenské s.r.o. žádné zkušenosti, pravděpodobně se vám bude hodit pomocná ruka, která by vás celým procesem protáhla bez zbytečného zdržování. All4Web nabízí založení s.r.o. za velmi příznivou cenu 349 €. Tento balíček zahrnuje zpracování veškeré dokumentace, vystavení Živnostenského listu, podání návrhu na zápis společnosti do Obchodního registru, registraci na daňovém úřadě k dani z příjmů (příp. dani ze závislé činnosti nebo z přidané hodnoty) a samozřejmě i kolky v ceně 165,75 €.

Neznalost slovenského administrativního prostředí vás může stát spoustu času a v případě neúspěšného zápisu do registru i peněz. Necháte-li si společnost založit profesionály, vyhnete se všem nepříjemnostem.

Neplaťte za kancelářské prostory více než doopravdy musíte

Součástí balíčku je také registrační sídlo firmy v Bratislavě a to až na čtyři měsíce. Zavedené společnosti si mohou virtuální sídlo v Bratislavě zřídit samostatně a to za cenu 9 €/měsíc. Služba je perfektní alternativou pro všechny společnosti, které se obejdou bez fyzické kanceláře. V ceně je zahrnuta vlastí poštovní schránka s názvem společnosti, přebírání, úschova a online evidence poštovních zásilek a e-mailové upozornění o příchozí poště.

Neměli bychom zapomenout ani na možnost přeposílání poštovních zásilek v rámci SR a online fakturační a skladový systém, který vás nebude stát více než 11 € měsíčně. Mezi neméně zajímavé doplňkové služby patří skenování písemností, notifikace o příchozí poště formou SMS zprávy, možnost přeposílání pošty v kratších intervalech a to i v rámci EU.

Sídlo firmy je nezbytným předpokladem jejího zápisu do Obchodního registru, kde si ho později můžete prohlédnout. Zřídíte-li si ho v Bratislavě, vyhnete se častým kontrolám úřadům a budete působit důvěryhodněji na své klienty i obchodní partnery.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.