Marketing

Facebook jako mocný marketingový nástroj

Vlastníte internetový projekt, webovou prezentaci či jakékoliv jiné internetové stránky a nejste spokojeni s návštěvností či konverzí prodeje? Přestaňte se spoléhat na zastaralé marketingové nástroje a jděte s dobou. Inzerujte na Facebooku a posuňte svůj projet na vyšší úroveň. Není to tak složité, jak by se mohlo zdát, sociální síť Facebook je nejen skvělým místem pro seznamování a sdílení zážitků, ale hlavně zlatým dolem pro vaše podnikání.

 

Facebook je fenomén, o kterém již bylo napsáno miliony článků. Dalo by se říct, že tento projekt navždy změnil směr, kterým se internet ubíral. Žádné jiné sociální sítě se nerozvinuly v tak masovém měřítku. Vždyť Facebook využívají i lidé, kteří doma nemají splachovací záchod…

 

Kouzlo Facebooku tkví nejen v možnostech seznamování, ale také propagace svých projektů, produktů a služeb. Pokud inzerujete na placených portálech, platíte si bannery a podobně, přestaňte s tím. Soustřeďte své finance, které máte pro marketing vyčleněny na opravdu efektivní reklamu na Facebooku. Zde ji můžete zacílit na stovky tisíc či miliony lidí, což je mnohem více, než nabídne banner na jakémkoliv portálu či ppc reklama. Facebook reklamy nastolily úplně jiný trend ve sféře internetového marketingu.

 

Velmi užitečné rady a tipy na to, jak začít s propagací na Facebooku najdete na Facebook-reklamy.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.