Domů » Facility management: Nemáte čas na správu nemovitosti? Přenechte to profesionálům
Management

Facility management: Nemáte čas na správu nemovitosti? Přenechte to profesionálům

Vlastníte činžovní dům, multifunkční budovu nebo jinou nemovitost, ale rádi byste se zaměřili na jiný segment? Pokud vám na správu objektu nezbývá čas a chuť, máte dvě možnosti. Můžete ho prodat, anebo se obrátit na někoho, kdo se o vše postará za vás. Profesionální správa nemovitostí vám ušetří spoustu starostí a budete se moct věnovat důležitějším věcem. V následujících odstavcích vám představíme činnost společnosti GREEN LIONS a.s., který se facility managementem zabývá více než 18 let. Služby jsou maximálně komplexní a zahrnují veškeré rutinní i méně obvyklé činnosti.

Portfolio služeb společnosti GREEN LIONS je velmi pestré. Správa nemovitostí a budov zahrnuje úklidové práce, účetní, ekonomický, právní a daňový servis, správu pojištění a revize.

V praxi se o vaší nemovitost postará správce, který vašim jménem zajistí styk s nájemníky. Pravidelně kontroluje platby a v případě problémů připraví podklady pro žaloby. Zpracovává a aktualizuje evidenci, pasportizaci, předpisy a vyúčtování záloh na služby. Nebudete se muset starat o evidenci a odečty měřidel a v neposlední řadě o technickou správu. Správce bude dohlížet na nepřetržitý servis a úklid (v zimě např. odklízení sněhu). Samozřejmostí je také zajištění oprav libovolného charakteru.

Shrnuto a podtrženo, facility management zahrnuje veškeré činnosti, které s vlastnictvím nemovitosti jakkoliv souvisí. Díky zkušeným profesionálům zároveň dosáhnete optimalizace celkových nákladů.

Společnost GREEN LIONS si během své dlouholeté působnosti vybudovala široké portfolio spokojených klientů a v současné době se stará o cca 140 nemovitostí. Za zmínku stojí bytový projekt Cornlofts Šladova, správa areálů Advantage Cars či administrativně obchodní centra Blatov. Chcete-li se dozvědět další informace, pokračujte na www.greenlions.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.