Finance

V bance vám miniúvěr nedají, v nebankovním sektoru ano

Možná se to stalo i vám. Shodou náhod a nešťastných okolností jste se dočasně octli bez peněz a ze svízelné situace by vám pomohlo třeba jen několik set korun. Půjčka v bance nice neřeší – jde přeci jen o krátkodobou půjčky a ty krátkodobé v portfoliu nenajdete. Tedy za předpokladu, že nestojíte o dlouhodobý závazek v podobě kontokorentu nebo kreditní karty. Pro klasickou mikropůjčku zkrátka budete muset do nebankovního sektoru.

Mini problémy vyřeší mini půjčka

Nebankovní produkty cílí na široké spektrum klientů a mezi spadají mezi ně také takzvané finské půjčky, které jsou ideálním řešením pro výše zmíněné situace. Jejich obliba tkví především ve velmi snadném a rychlém vyřízení a transparentnosti. Jde o bezúročné půjčky, které jsou navýšeny fixním poplatkem. Nemáte-li rádi složité počítání úroků, určitě si je oblíbíte i vy. Přejděme však z obecné roviny ke konkrétnímu produtku. Mikro půjčky nabízí hned několik nebankovních společností a jednou z nich je i creditON.

Finské půjčky z Lotyšska

CreditON působí nejen v České republice, ale i v Lotyšsku, kde její služby využilo již 16 000 klientů a spousta z nich dokonce opakovaně. Výše mini půjčky se v rámci první žádosti pohybuje od 100 Kč do 4 000 Kč a opakované si lze půjčit až 12 000 Kč. Vzhledem k nižšímu objemu úvěru je 30ti denní splatnost tak akorát, ale kdyby vám to přeci jen „nevyšlo“, můžete si lhůtu prodloužit až o 40 dní (pouze u opakované půjčky).

Podmínky pro získání půjčky jsou následující:

  • věk 18 – 60 let
  • být občanem ČR
  • mít aktivní připojení mobilní sítě

Další informace získáte přímo na webu crediton.cz, kde si můžete o úvěr také zažádat.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

CRM pro efektivnější podnikání

Přečtěte si, co je CRM systém a jak vám může být nápomocen i ve vašem podnikání.