Marketing

Firemní prezentace efektivně: Vsaďte moderní pneumatický stan!

Akce a festivaly přestavují skvělou příležitost pro propagaci služeb a zboží. Ale má-li být promo skutečně účinné, musí mít vhodnou formu. Především pak záleží na tom, zda se vám podaří upoutat pozornost účastníků, na jejichž smysly útočí i konkurence. Jak toho docílit? Jděte s dobou a důvěřujte moderním trendům: díky moderního pneumatického stanu budete téměř jistě ve středu dění. V čem jsou tyto stany lepší než klasické nůžkové stany a proč byste s pořízením neměli váhat?

Pneumatická reklama nabízí specifické výhody, které lze demonstrovat na stanu Falco. Pokud vás při pohledu na tento pneumatický stan upoutala absence ventilátoru, vězte, že výrobce moc dobře ví, co dělá. V pneumatickém stanu je stálý tlak i bez pomoci dalšího zařízení, takže není závislý na přívodu elektrického proudu. Díky tomu překonává – alespoň v praktičnosti – všechny druhy reklamních nafukovadel.

V souvislosti s pneumatickým stanem Falco se však sluší zmínit i další výhody. Kombinace nízké váhy a kompaktních přepravních rozměrů jsou něčím, co stoprocentně ocení každý. A stejně tak i aerodynamický tvar, díky kterému lze provést celoplošný potisk opláštění. Více než 40 m² reklamní plochy je plně dostačující pro efektivní propagaci služeb i výrobků všeho druhu.

O klíčových vlastnostech pneumatického stanu v kostce:

Snadno a rychle ho smontujete: se stavbou reklamního stanu nebudete ztrácet čas. Hotová je za pár minut a k podkladu jej zajistíte prostřednictvím zátěže, kolíků či lanek. Přesvědčí vás video:

Nemusíte mít starost o bezpečí: bezpečnostní ventily redukují náhlé výkyvy tlaku, které by mohly nastat v důsledku změn okolní teploty. Pravděpodobnost, že stan praskne, se blíží nule.

Neodletí vám: pro pneumatický stan nepředstavují problém ani poryvy větru do rychlosti cca 38 km/h. Tvar konstrukce byl navržen tak, aby okamžitě odváděl nahromaděnou vodu.

Dáte pneumatickému stanu šanci? Podrobnější informace vám rádi prozradí odborníci z MITKO for events. Více na http://www.mitkoforevents.cz/pneumaticke-stany.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní software pro řízení projektů eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.