Domů » Hledáte efektivní kurz angličtiny pro své zaměstnance? O jednom bychom věděli!
Zajímavosti

Hledáte efektivní kurz angličtiny pro své zaměstnance? O jednom bychom věděli!

Vyžadujete po svých zaměstnancích, aby se zdokonalili v angličtině, ale nedaří se vám skloubit jejich nabitý časový harmonogram? Časté dojíždění je mnohdy nereálné a nezbývá, než se poohlédnout po kurzech, které jsou sestaveny jinak. Jednou z možností jsou intenzivní víkendové kurzy, které pořádá Angličtina Praha Rodet. Jejich koncepce nás zaujala natolik, že jsme se jim rozhodli věnovat dnešní článek.

Hlavní rozdíl mezi běžnými jazykovými kurzy tkví ve zmíněné intenzitě výuky. Firemní kurzy angličtiny nejsou rozkouskovány na několik dní v týdnu, čímž je eliminována nutnost častého dojíždění. Výuka se koná jednou za tři týdny v pátek odpoledne a v sobotu celý den. Celkem jde o patnáct hodin výuky, v rámci které si účastníci probranou látku ihned zopakují a procvičí.

V jazykové škole Rodet momentálně působí 15 lektorů, mimo jiné i několik rodilých mluvčích. Ti se během výukového bloku průběžně střídají (po cca 1 – 2 hodinách), čímž je zaručena pestrost výuky. Studenti se setkají s gramatikou, rozšíří si slovní zásobu, procvičí konverzaci i psaný text.

Jazyková škola Rodet má s pořádáním jazykových kurzů letité zkušenosti. Specializuje se na ně již od roku 1991 a zúčastnilo se jich více než 1 000 studentů. Drtivá většina pak úspěšně absolvovala zkoušky a získala mezinárodní certifikáty PET a FCE. V rámci kurzů pro firmy je jejich obsahová náplň přizpůsobena individuálním požadavkům a může se jednat o obecnou nebo obchodní angličtinu.

Zaměstnanci jsou před začátkem kurzu rozděleni dle jejich úrovně a výuky se účastní ve skupinkách 2 – 4 osob. Možná je i individuální výuka jednoho zaměstnance, při čemž cena zůstává stejná. Kurzy firemní angličtiny stojí 300 Kč bez DPH a to bez ohledu na to, zda se výuky zúčastní jeden nebo více zaměstnanců. V případě jediného zaměstnance však doporučujeme zvážit alternativu v podobě kurzu pro veřejnost, jehož cena činí 80 Kč.

Další informace o kurzech, reference a online formulář pro přihlášení do kurzů najdete na webu www.rodet.cz. Kurzy se konají v Praze nedaleko centra, jen dvě stanice tramvají z Hlavního nádraží.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.