Domů » Firemní vzdělávání je důležitější, než jste si možná mysleli
Management

Firemní vzdělávání je důležitější, než jste si možná mysleli

Máte úspěšnou firmu? V tom případě neusněte na vavřínech. A pokud ji zatím budujete, přidejte na tempu. Není tajemstvím, že svět byznysu neustále zažívá významné změny a postupně se formuje do zcela jiné podoby. Příkladem budiž boom internetu, kterému se ještě v 90. letech drtivá většina podnikatelů smála, přinejmenším ho podceňovala. Dnes se však zaměříme na vás a vaše zaměstnance – jestlipak dbáte na soustavné sebevzdělávání? Skloubit práci a studium může být náročné, nicméně díky moderním technologiím mnohem jednodušší.

V kurzu jsou virtuální kurzy

Firemní vzdělávání patří mezi nejlepší investice, ale přesto si ho celá řada menších i středně velkých společností nemůže dovolit. Pokud jste na tom podobně i vy, nezatěžujte zbytečně cashflow, ušetřete peníze i čas a zaměřte se na fenomén, který v segmentu firemního vzdělávání způsobil malou revoluci. Na mysli máme virtuální kurzy, díky kterým je vzdělávání dostupné pro každého.

Zaměstnanci, kteří se soustavně vzdělávají, jsou pro firmu mnohem efektivnější a zvedají celkovou úroveň konkurenceschopnosti. Podstatné je, aby náplň virtuálních kurzů „stála za to“. Proto se obraťte na známou brněnskou poradenskou a zvdělávací společnost Motiv P, za kterou stojí respektovaný odborník na psychologii práce František hroník.

Zapište se do Online Akademie

Motiv P má pro zájemce nabídku firemního vzdělávání v rámci Online Akademie. V té je obsaženo na 40 kurzů, které svým rozsahem pokrývají všechna palčivá témata. V praxi jde o obor change managementu, work-life balance, projektové řízení a vedení projektu ve firmě, asertivita, time a stress management a spousta dalších kurzů.

Všechny virtuální kurzy mají podobu powerpointové prezentace a videa, které namluvil profesionální lektor. Do Online Akademie lze vstupovat kdykoliv, odkudkoliv a opakovaně. Skladbu kurzů vám profesionálové z Motiv P nakonfigurují dle individuálních požadavků a případně vypracují školení na míru. Chcete-li se dozvědět více, zamiřte na www.motivp.com.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.