Domů » Fontány, kašny a vodotrysky mají své místo i v komerčním sektoru
Podnikání

Fontány, kašny a vodotrysky mají své místo i v komerčním sektoru

Provozujete multifunkční centrum, kancelářský komplex, penzion nebo jiné komerční prostory, ve kterých se pohybuje spousta návštěvníků (vašich klientů)? Cílem provozovatele by mělo být navození harmonické atmosféry, která zákazníky přiměje k brzkému návratu. Pěkné prostředí patří mezi základní kameny mozaiky úspěchu a rozhodně byste ho neměli podceňovat. Otázkou je, jak konkrétně exteriéry „vyšperkovat“… Není tajemstvím, že atmosféru na takřka libovolném místě vždy maximálně umocní přítomnost vodního živlu. Co byste řekli na fontánu, kašnu nebo vodotrysk?

Vodní hrátky zaručeně upoutají pozornost a navodí správnou atmosféru

Vodotrysky, kašny a fontány patří mezi nejoblíbenější exteriérové architektonické prvky. V podstatě se jedná o „sázku na jistotu“ – přítomnost vody dokáže hotové divy. Až magicky přitáhne pozornost lidí a přivodí jim dobrou náladu. Voda symbolizuje život a dokáže vytvořit úžasné kompozice. Celkový dojem podtrhnou trysky nebo světelné efekty.

fontany-kasny-vodotrysky (2)

Posezení na lavičce u kašny, fontány či vodotrysku je velmi příjemné a bylo tomu tak již od nepaměti. Vodní prvky jsou nedílnou součástí většiny významnějších komerčních objektů – tak proč byste úchvatnou podívanou neměli svým zákazníkům dopřát i vy?

Obraťte se na někoho, kdo vám zaručí perfektní výsledek

Má-li však výsledek předčit vaše očekávání, budete se muset obrátit na někoho, kdo má s realizací bohaté zkušenosti a spoustu referencí. Investice do kašny, fontány nebo vodotrysku není zanedbatelná, a proto se vyplatí spolupracovat s profesionály, kteří jsou kreativní a nabízí individuální přístup.

Za zmínku stojí portfolio od Jana Kuneše. Renomovaný odborník má za sebou nespočet zdařilých realizací, které jsou k vidění v zahradách, parcích, soukromých rezidencích a v neposlední řadě komerčních a administrativních zónách. Všechny důležité informace a fotogalerii prací najdete na www.fontany-jezirka.cz.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.