Domů » Fórum, které zamete s podvodníky
Zajímavosti

Fórum, které zamete s podvodníky

Sotva dovršíme plnoletosti, dostaneme možnost využívat široké spektrum služeb, podnikat a dělat další aktivity, o kterých jsme si do té doby mohli jen nechat zdát. Mimo jiné zjistíme, že svět není tak růžový, jak jsme si ho vždy představovali a že nebezpečí na nás číhá doslova na každém rohu. Nemáme na mysli podivné existence, které se vás v tramvaji či autobuse snaží okrást. I s těmi se sice setkáváme poměrně často, nicméně mnohem častěji narazíme na podvodníky všeho druhu. Ať už se jedná o stavební firmu, která nedostojí svých závazků, pochybného automechanika a celou řadu dalších „vykuků“, nám zákazníkům většinou zbudou jen oči pro pláč.

Fórum, které bychom neměli přehlédnout

„Malé“ podvody nechá většina z nás plavat. Vždyť kdo by se chtěl soudit kvůli několika stokorunám. Trestní oznámení často nepodávají ani poškození, kteří přišli o desítky tisíc – čekat několik let na to, než ho naše justice potrestá, zkrátka za tu energii a nervy nestojí. A právě z tohoto důvodu vznikl web podvodyfirem.cz. Jde o diskuzní fórum, do kterého může každý návštěvník přispět svými zkušenostmi s podvodnou firmou. Fórum je rozděleno do jednotlivých kategorií a najdete na něm reakce na podvodné firmy z oblasti financí, realit, stavebnictví a dalších oborů, ve kterých se s podvodníky setkáváme zdaleka nejčastěji. Nechybí však ani sekce cestování, politika, erotika, internetové obchody či telekomunikace.

A jak to celé funguje?

Na podvodyfirem.cz můžete přispět i vy. Váš názor mohou další uživatelé hodnotit a odpovědět. Fórum je perfektní pomůckou pro všechny, kteří si nejsou jistí, zda je nesolidní jednání určité společnosti ojedinělé, nebo jde o opakovaný podvod. Máte-li s podvodníky zkušenosti, neváhejte je na fórum přidat. Své peníze už sice zpět nedostanete, ale pomůžete desítkám či stovkám lidí, kterým by se v budoucnu mohlo přihodit něco podobného.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.