Domů » GREEN LIONS: Špičkový facility management pro Prahu a okolí
Podnikání

GREEN LIONS: Špičkový facility management pro Prahu a okolí

Vlastnictví nemovitosti s sebou přináší spoustu starostí. Tím spíš, pokud jde o větší objekt jako činžovní dům nebo kancelářský objekt. Zisky mohou být zajímavé, nicméně si vyžádají spoustu práce – musíte zajistit, aby byla budova v perfektním stavu, starat se o související administrativu… Jenomže co když máte i spoustu dalších podnikatelských aktivit a na tyto záležitosti vám nezbývá čas a energie? Řešení je prosté, obraťte se na někoho, kdo se zabývá správou nemovitého majetku zabývá profesionálně. K absolutní špičce v oboru facility managementu patří společnost GREEN LIONS a.s., která se v segmentu pohybuje dvacet let. Co může nabídnout právě vám?

V čem spočívá správa nemovitostí?

Portfolio služeb společnosti GREEN LIONS zahrnuje údržbu a správu nemovitosti, úklidové práce, ale také účetnictví, správu pojištění, právní a ekonomický servis, revize a spoustu dalších činností. Ale jak vypadá správa nemovitostí v praxi?

Přidělený správce se postará o styk s nájemníky, zpracuje a aktualizuje pasportizaci a evidenci svěřeného majetku, dohlédne na pravidelné platby a vyúčtování záloh na služby. V případě problémů připraví podklady pro žaloby a v neposlední řadě si vezme na starost evidenci a odečty měřidel.

Nedílnou součástí technické správy je pravidelná kontrola stavu nemovitosti, pravidelný úklidy a případné odstranění nedostatků. Profesionálové z GREEN LIONS jsou schopni zajistit instalatérské, zednické, elektrikářské, malířské a zámečnické práce na vysoké úrovni – o váš majetek bude postaráno tak, jak si zaslouží. Kvalifikovaní odborníci navíc maximálně optimalizují vaše náklady za údržbu.

GREEN LIONS důvěřují menší i významní klienti

Svěříte-li svou nemovitost pod správu GREEN LIONS, nebudete litovat. Facility management od A do Z využívají také významní klienti a v portfoliu referencí najdete bytový projekt Cornlofts Šaldova, areály Advantage cars, administrativní budovu Karlovo náměstí, administrativní obchodní centra Blatov a více než 100 dalších budov. Spolehněte se na letité zkušenosti a investujte svůj čas do důležitějších věcí.

Chcete se dozvědět další informace? Najdete je na www.greenlions.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.