Domů » GREEN LIONS: Špičkový facility management pro Prahu a okolí
Podnikání

GREEN LIONS: Špičkový facility management pro Prahu a okolí

Vlastnictví nemovitosti s sebou přináší spoustu starostí. Tím spíš, pokud jde o větší objekt jako činžovní dům nebo kancelářský objekt. Zisky mohou být zajímavé, nicméně si vyžádají spoustu práce – musíte zajistit, aby byla budova v perfektním stavu, starat se o související administrativu… Jenomže co když máte i spoustu dalších podnikatelských aktivit a na tyto záležitosti vám nezbývá čas a energie? Řešení je prosté, obraťte se na někoho, kdo se zabývá správou nemovitého majetku zabývá profesionálně. K absolutní špičce v oboru facility managementu patří společnost GREEN LIONS a.s., která se v segmentu pohybuje dvacet let. Co může nabídnout právě vám?

V čem spočívá správa nemovitostí?

Portfolio služeb společnosti GREEN LIONS zahrnuje údržbu a správu nemovitosti, úklidové práce, ale také účetnictví, správu pojištění, právní a ekonomický servis, revize a spoustu dalších činností. Ale jak vypadá správa nemovitostí v praxi?

Přidělený správce se postará o styk s nájemníky, zpracuje a aktualizuje pasportizaci a evidenci svěřeného majetku, dohlédne na pravidelné platby a vyúčtování záloh na služby. V případě problémů připraví podklady pro žaloby a v neposlední řadě si vezme na starost evidenci a odečty měřidel.

Nedílnou součástí technické správy je pravidelná kontrola stavu nemovitosti, pravidelný úklidy a případné odstranění nedostatků. Profesionálové z GREEN LIONS jsou schopni zajistit instalatérské, zednické, elektrikářské, malířské a zámečnické práce na vysoké úrovni – o váš majetek bude postaráno tak, jak si zaslouží. Kvalifikovaní odborníci navíc maximálně optimalizují vaše náklady za údržbu.

GREEN LIONS důvěřují menší i významní klienti

Svěříte-li svou nemovitost pod správu GREEN LIONS, nebudete litovat. Facility management od A do Z využívají také významní klienti a v portfoliu referencí najdete bytový projekt Cornlofts Šaldova, areály Advantage cars, administrativní budovu Karlovo náměstí, administrativní obchodní centra Blatov a více než 100 dalších budov. Spolehněte se na letité zkušenosti a investujte svůj čas do důležitějších věcí.

Chcete se dozvědět další informace? Najdete je na www.greenlions.cz.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.