Zajímavosti

Grubner Legal: Špičková advokátní kancelář vám pomůže ve firemních i osobních záležitostech

Mít po ruce špičkového právníka není nikdy od věci. Ať už jde o hladký průběh koupě či prodeje nemovitosti, zakládání společnosti a spousta dalších situací, nepodceňujte výběr advokátní kanceláře a spolehněte se na ty nejlepší. Jednu z nich vám dnes představíme, a to Grubner Legal, která v České republice působí již od roku 1994.

Kdo je Grubner Legal?

Pokud jste již někdy o Grubner Legal slyšeli, možná to bylo v souvislosti s jejím celosvětovým renomé. Pražská advokátní kancelář totiž není zdaleka jedinou pobočkou. Firma byla založena v roce 1877 v USA a Kanadě a je zakládajícím členem LAWYERS COOPERATION.

Vraťme se však k české pobočce. Ta svým klientům poskytuje komplexní právní služby ve všech oblastech práva a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Specializuje se především na obchodní právo, fúze a akvizice, joint-ventures, přípravy developerských projektů, operace na kapitálovém trhu, zastupování klientů před soudy a orgány stání správy a podobně.

Mezi klienty Grubner Legal patří české i zahraniční fyzické osoby, stejně jako nadnárodní společnosti podnikající v segmentu obchodu, bankovnictví, marketingu, zdravotnictví, obchodu s nemovitostmi a dalších sférách. Kvalifikovaní pracovníci hovoří česky, anglicky, německy, slovensky, francouzsky a rusky.

Právní servis se týká také rodinného práva

Na Grubner Legal se můžete obrátit také ohledně rodinného práva. Advokáti vám pomohou se sepsáním předmanželské smlouvy, vypořádáním majetkových vztahů či rozvodem.

Nacházíte-li se ve složité životní situaci, jakou rozvod manželství bez pochyby je, bude se vám hodit poradenství. Obraťte se na advokátní kancelář Grubner Legal, která vás bude zastupovat v řízení rozvodu a všech souvisejících procesech. Zároveň vám bude nápomocná při případném vymáhání výživného nebo zastupování v řízení o úpravě poměrů k nezletilým dětem. Více se dozvíte na www.grubnerlegal.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní software pro řízení projektů eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.