Domů » Hledáte někoho, kdo vám pomůže se skladováním a logistikou?
Management

Hledáte někoho, kdo vám pomůže se skladováním a logistikou?

Potřebujete skladové prostory, ale z nějakého důvodu si nemůžete dovolit, případně ani nechcete vlastní sklad? Vyřešte to tak, jako nespočet ostatních firem – začněte spolupracovat s externí společností, která disponuje vlastním skladem a poskytuje veškeré související služby. Za paušální poplatek se postará o vše, co bude třeba.

Nároky klientů, kteří využívají výše zmíněných služeb, jsou stále vyšší. Pokud jste však doposud s nikým takovým nespolupracovali, pravděpodobně nemáte představu, co vám může externí firma nabídnout, případně co byste po ní měli vyžadovat. Příkladem budiž společnost WAKESTONE LOGISTICS s.r.o., která je profesionálním poskytovatelem logistických služeb pro Prahu a Martinice.

Hlavním pilířem činnosti je skladová logistika, která rozhodně nezahrnuje pouhé uložení do skladu. Můžete si pronajmout skladovou plochu, ale také využít manipulační služby, vychystávání, cross-dock, etiketaci, třídění, balení a v neposlední řadě vedení skladové evidence.

Experti na logistiku se stejně dobře postarají také o další články komplexního logistického řetězce – například o dopravu, která přechází nebo navazuje na uskladnění. V praxi jde o vybudování distribučního systému v rámci České republiky, ale také mezinárodní přepravu a to jak leteckou, lodní, silniční i kombinovanou. Opět se můžete spolehnout na široké spektrum veškerých doprovodných služeb, které s přepravou zboží souvisí – poradenstvím počínaje, zpracováním výkazů Intrastat a celním odbavením konče.

Mezi další specifické služby patří skladování zboží pod celním dohledem v celních nebo daňových skladech. Ty vám přijdou vhod v případě importovaného zboží, které doposud nebylo řádně procleno a zdaněno.

A mohli bychom pokračovat ještě dál. Logistické a skladovací služby totiž skutečně nejsou jen o uskladnění nebo přepravě zboží. Další informace najdete na webových stránkách společnosti WAKESTONE LOGISTICS (www.wakestone-logistics.cz).

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.