Management

Hledáte někoho, kdo vám pomůže se skladováním a logistikou?

Potřebujete skladové prostory, ale z nějakého důvodu si nemůžete dovolit, případně ani nechcete vlastní sklad? Vyřešte to tak, jako nespočet ostatních firem – začněte spolupracovat s externí společností, která disponuje vlastním skladem a poskytuje veškeré související služby. Za paušální poplatek se postará o vše, co bude třeba.

Nároky klientů, kteří využívají výše zmíněných služeb, jsou stále vyšší. Pokud jste však doposud s nikým takovým nespolupracovali, pravděpodobně nemáte představu, co vám může externí firma nabídnout, případně co byste po ní měli vyžadovat. Příkladem budiž společnost WAKESTONE LOGISTICS s.r.o., která je profesionálním poskytovatelem logistických služeb pro Prahu a Martinice.

Hlavním pilířem činnosti je skladová logistika, která rozhodně nezahrnuje pouhé uložení do skladu. Můžete si pronajmout skladovou plochu, ale také využít manipulační služby, vychystávání, cross-dock, etiketaci, třídění, balení a v neposlední řadě vedení skladové evidence.

Experti na logistiku se stejně dobře postarají také o další články komplexního logistického řetězce – například o dopravu, která přechází nebo navazuje na uskladnění. V praxi jde o vybudování distribučního systému v rámci České republiky, ale také mezinárodní přepravu a to jak leteckou, lodní, silniční i kombinovanou. Opět se můžete spolehnout na široké spektrum veškerých doprovodných služeb, které s přepravou zboží souvisí – poradenstvím počínaje, zpracováním výkazů Intrastat a celním odbavením konče.

Mezi další specifické služby patří skladování zboží pod celním dohledem v celních nebo daňových skladech. Ty vám přijdou vhod v případě importovaného zboží, které doposud nebylo řádně procleno a zdaněno.

A mohli bychom pokračovat ještě dál. Logistické a skladovací služby totiž skutečně nejsou jen o uskladnění nebo přepravě zboží. Další informace najdete na webových stránkách společnosti WAKESTONE LOGISTICS (www.wakestone-logistics.cz).

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.