Domů » Hledáte práci? Zkuste tuzemské TOP zaměstnavatele
Práce

Hledáte práci? Zkuste tuzemské TOP zaměstnavatele

Najít práci nemusí být nic jednoduchého. Nezaměstnanost je v naší zemi poměrně vysoká a požadavky na pracovní sílu rok od roku vzrůstají. Jistotou bohaté nabídky volných míst jsou ty největší firmy u nás. Ty dokáží nabídnout práci jak kvalifikovaným, tak i méně kvalifikovaným lidem. Podívejme se společně na přehled těch, kteří aktuálně na našem trhu dominují.

Zakotvěte v oblasti automobilového průmyslu

Výroba automobilů, především značky Škoda, se v naší zemi neustále vyvíjí. Dokládají to nejenom velikosti závodů ve Vrchlabí či Mladé Boleslavi. Potvrzuje to i rozšiřování výrobního závodu v Kvasinách. Je tedy jasné, že volná místa ve Škoda Auto stále jsou a jejich nabídka se den ode dne rozšiřuje. Navíc nemusí jít jenom o pracovníky montážních linek, jelikož pro zajištění výroby je třeba stovek dalších pracovníků. Podívejte se sami, jaká volná místa zaměstnavatel aktuálně nabízí.

Co musíme v souvislosti s tímto zaměstnavatelem zmínit, to jsou i velmi silné odbory. Jenom těžko bychom hledali jinou firmu, kde mají takové slovo a kde mohou zaměstnancům vyjednat desítky výhod. Od platu, přes benefity, až po délku dovolených.

Nezklame ani práce u mobilních operátorů

Mobilní telefony dnes využívá stále více lidí a utracené částky spojené s voláním, SMS zprávami nebo s daty neustále stoupají. Z hlediska perspektivy daného oboru tedy nemusíte mít strach, že byste o práci přišli. Bude jí totiž stále více než dost. To dokládá druhý z TOP zaměstnavatelů u vás. Podívejte se na nabídku práce v O2 a sami uvidíte, kolik volných pozic tato společnost aktuálně má. Škála míst je více než široká. I zde platí, že se uplatní méně kvalifikovaný, ale i špičkový zaměstnanec.

Ptáte se, proč vsadit na tohoto operátora? Jelikož nadchne především hustou sítí nejenom svých centrál, ale i poboček a dalších kontaktních míst. Znamená to, že má k dispozici práci nejenom ve vašem kraji či okrese, ale i ve vašem městě. Ideální pro ty, kteří hledají práci s jednoduchým dojížděním.

Lákají vás počítače? Pracujte u těch nejlepších

Trojici největších zaměstnavatelů v ČR uzavírá počítačová firma IBM. Ta působí na trhu informačních technologií téměř sto let. Dnes bychom jenom těžko hledali člověka, který ji nezná. Nejenom u nás, ale i v zahraničí. I tento gigant hledá pravidelně řadu nových zaměstnanců. Práce v IBM může být pro mnoho lidí výzvou. Nejenom, že budou součástí velkého úspěchu, ale jejich první pozice může nastartovat budoucí kariéru. Postupy na vyšší místa nejsou u společnosti nic neobvyklého. Stačí jenom píle a snaha se vzdělávat.

Čím se společnost rozhodně může pyšnit, to je i vysoké platové ohodnocení, které nabízí svým zaměstnancům. To můžete vidět na vlastní oči. Sledujte nabídky v oblasti IT – Vývoj aplikací a systémů, kde se můžete přesvědčit o tom, že mzdy v řádech několika desítek tisíc korun, třinácté platy nebo řada benefitů nemusí být sci-fi, ale realita.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.