Domů » Hledáte vhodný pronájem haly či skladu?
Podnikání

Hledáte vhodný pronájem haly či skladu?

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete řešit skladování, ale v žádném případě si nemůžete dovolit koupit vlastní halu či sklad? Jediným možným řešením může být pronájem. To se však lehce řekne, ale hůře realizuje. Znáte snad někoho, kdo by se zabýval pronájmem skladů a hal? Nemusíte pátrat dlouho s v souvislosti s pronájmem průmyslových nemovitostí narazíte na známou firmu Cushman & Wakefield. Slovo známá by v tomto případě mohlo být doplněno o „stará“. Jenomže stará známá firma je v souvislosti s Cushman & Wakefield pochvalou a nikoliv ironií.

Cushman & Wakefield se činností v oboru průmyslových nemovitostí pohybuje od roku 1917, čili téměř sto let. A to už je opravdu dlouhá doba na to, aby se společnost mohla dostat do popředí tohoto segmentu a působit po celém světě jako přední poradce ohledně skladování a dalších služeb, které jsou spjaty s průmyslovými nemovitostmi. Pokud hledáte odborníka, pro kterého je pronájem skladů či pronájem haly náplní práce, právě jste ho našli. Jistou známkou kvality může být fakt, že Cushman & Wakefield v současné době působí v 58 zemích světa. Jedná se tak o největší poradenskou firmu, která se zabývá i poradenstvím v oblasti oceňování, strategického plánování, průzkumu, analýzy portfolia a tak dále.

Na webu czech-industrial.cz si můžete vyhledat aktuální volné sklady, které jsou připraveny k okamžitém pronájmu. Rozhraní je doplněno o mapku a chytrou filtraci dat, která vám pomůže dostat se ke kýženým informacím. U nemovitostí jsou uvedeny i kontakty na zprostředkovatele, což se jistě bude hodit. Ať už vás zajímají sklady Praha či v v jiném městě, na czech-industrial.cz jistě najdete vhodnou alternativu.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.