Domů » Hledáte zázemí pro venkovní promotion akci?
Zajímavosti

Hledáte zázemí pro venkovní promotion akci?

Připravujete se na firemní prezentaci nebo párty mimo prostory firmy a potřebujete mobilní přístřešek, který vás a vaše spolupracovníky ochrání před nepřízní počasí? Obraťte se na společnost Diamant Expo, která je jedním z předních českých a slovenských dodavatelů mobilních zastřešovacích systémů.

Diamant Expo nabízí „párty stany“, kterými označuje stany a haly menších rozměrů. Konstrukce se vyrábí v šířkách od 3 do 10 m a mezi největší přednosti patří nízká hmotnost a rychlá a jednoduchá montáž. Díky své mobilitě jsou často využívány pro pořádání menších firemních prezentací, ale také rodinné oslavy a další akce v exteriérech, případně přístřešky a spojovací prvky k větším mobilním halám.

Párty stany lze navzájem propojit a docílit tak atraktivního vzhledu, případně je jednoduše napojit na stávající budovy a rozšířit jejich užitnou plochu. Funkce stanu je variabilní a je jen na vás, zda v něm uspořádáte konferenci, promotion akci, obchodní setkání, mobilní kuchyni nebo taneční parket. Stejně dobře však poslouží také jako dočasné skladiště. Díky pestré nabídce rozličných typů, tvarů a velikostí, které lze vzájemně zkombinovat, jsou možnosti využití takřka neomezené.

Párty stan můžete umístit do libovolného prostředí tak, aby podtrhlo téma akce. V každém případě se můžete spolehnout na praktické zázemí, které zaručí hladký její průběh a spokojenost všech účastníků. Podrobné informace o pronájmu a dalších produktech, které společnost Diamant Expo nabízí, najdete na webu haly-stany.diamantexpo.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.