Domů » Hledáte zázemí pro venkovní promotion akci?
Zajímavosti

Hledáte zázemí pro venkovní promotion akci?

Připravujete se na firemní prezentaci nebo párty mimo prostory firmy a potřebujete mobilní přístřešek, který vás a vaše spolupracovníky ochrání před nepřízní počasí? Obraťte se na společnost Diamant Expo, která je jedním z předních českých a slovenských dodavatelů mobilních zastřešovacích systémů.

Diamant Expo nabízí „párty stany“, kterými označuje stany a haly menších rozměrů. Konstrukce se vyrábí v šířkách od 3 do 10 m a mezi největší přednosti patří nízká hmotnost a rychlá a jednoduchá montáž. Díky své mobilitě jsou často využívány pro pořádání menších firemních prezentací, ale také rodinné oslavy a další akce v exteriérech, případně přístřešky a spojovací prvky k větším mobilním halám.

Párty stany lze navzájem propojit a docílit tak atraktivního vzhledu, případně je jednoduše napojit na stávající budovy a rozšířit jejich užitnou plochu. Funkce stanu je variabilní a je jen na vás, zda v něm uspořádáte konferenci, promotion akci, obchodní setkání, mobilní kuchyni nebo taneční parket. Stejně dobře však poslouží také jako dočasné skladiště. Díky pestré nabídce rozličných typů, tvarů a velikostí, které lze vzájemně zkombinovat, jsou možnosti využití takřka neomezené.

Párty stan můžete umístit do libovolného prostředí tak, aby podtrhlo téma akce. V každém případě se můžete spolehnout na praktické zázemí, které zaručí hladký její průběh a spokojenost všech účastníků. Podrobné informace o pronájmu a dalších produktech, které společnost Diamant Expo nabízí, najdete na webu haly-stany.diamantexpo.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.