Domů » EIKA ZNOJMO: Spolehlivý dodavatel kvalitního hutního materiálu pro Brno a okolí
Podnikání

EIKA ZNOJMO: Spolehlivý dodavatel kvalitního hutního materiálu pro Brno a okolí

Spolehlivých dodavatelů kvalitního hutního materiálu není nikdy dost. A pokud se po jednom takovém poohlížíte i vy, máme pro vás dobrou zprávu. Společnost EIKA ZNOJMO, a.s. je na trhu již od počátku 90. let a nabízí široké spektrum hutního materiálu a hutních výrobků. Zajímají vás další důvody, proč byste měli spolupracovat právě s touto znojemskou firmou?

Společnost EIKA ZNOJMO, a.s. vznikla v roce 1991 a od té doby zajišťuje dodávky hutního materiálu pro výrobní a stavební společnosti. Mezi zákazníky však patří i koncoví spotřebitelé. Ať už patříte do kterékoliv skupiny, spolehněte se na komplexní portfolio produktů, velmi rychlé dodávky a naprosto seriózní přístup. Hutní materiál a výrobky pochází od osvědčených dodavatelů a odpovídají vysokým standardům. Svou kvalitou uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Buďme však trochu konkrétnější – co si má potenciální zákazník představit pod komplexní nabídkou hutního materiálu?

EIKA ZNOJMO, a.s. nabízí závitové, svařovací, hladké i pozinkované trubky, dráty a střešní plechy. Na své si přijdou také zájemci o kari sítě, betonářskou ocel a v neposlední řadě různé typy profilové oceli. Sortiment čítá také plochou, kruhovou, čtvercovou a pásovou ocel, trubky, plechy, barevné kovy, podlahové rošty a další výrobky hutního charakteru.

Za zmínku stojí i to, že EIKA ZNOJMO, a.s. provozuje železářství. Sídlí v Brně a najdete v něm více než 12 tisíc produktů všeho druhu – kutilské potřeby, spojovací materiály, nářadí a další související železářské i jiné výrobky.

Co dodat závěrem? Snad jen to, že znojemská společnost disponuje vlastním skladem a většinu produktů může okamžitě expedovat. Vyžadujete-li rychlost a okamžité reakce ze strany dodavatele, není co řešit. Samozřejmostí je individuální přístup a důraz na zákazníkovu spokojenost. Zní to jako klišé? Nezapomeňte, že EIKA ZNOJMO, a.s. patří mezi zavedené společnosti s dlouholetou působností. Další informace najdete na www.eika.cz. Hutní materiál si můžete objednat také prostřednictvím online formuláře.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.