Domů » EIKA ZNOJMO: Spolehlivý dodavatel kvalitního hutního materiálu pro Brno a okolí
Podnikání

EIKA ZNOJMO: Spolehlivý dodavatel kvalitního hutního materiálu pro Brno a okolí

Spolehlivých dodavatelů kvalitního hutního materiálu není nikdy dost. A pokud se po jednom takovém poohlížíte i vy, máme pro vás dobrou zprávu. Společnost EIKA ZNOJMO, a.s. je na trhu již od počátku 90. let a nabízí široké spektrum hutního materiálu a hutních výrobků. Zajímají vás další důvody, proč byste měli spolupracovat právě s touto znojemskou firmou?

Společnost EIKA ZNOJMO, a.s. vznikla v roce 1991 a od té doby zajišťuje dodávky hutního materiálu pro výrobní a stavební společnosti. Mezi zákazníky však patří i koncoví spotřebitelé. Ať už patříte do kterékoliv skupiny, spolehněte se na komplexní portfolio produktů, velmi rychlé dodávky a naprosto seriózní přístup. Hutní materiál a výrobky pochází od osvědčených dodavatelů a odpovídají vysokým standardům. Svou kvalitou uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Buďme však trochu konkrétnější – co si má potenciální zákazník představit pod komplexní nabídkou hutního materiálu?

EIKA ZNOJMO, a.s. nabízí závitové, svařovací, hladké i pozinkované trubky, dráty a střešní plechy. Na své si přijdou také zájemci o kari sítě, betonářskou ocel a v neposlední řadě různé typy profilové oceli. Sortiment čítá také plochou, kruhovou, čtvercovou a pásovou ocel, trubky, plechy, barevné kovy, podlahové rošty a další výrobky hutního charakteru.

Za zmínku stojí i to, že EIKA ZNOJMO, a.s. provozuje železářství. Sídlí v Brně a najdete v něm více než 12 tisíc produktů všeho druhu – kutilské potřeby, spojovací materiály, nářadí a další související železářské i jiné výrobky.

Co dodat závěrem? Snad jen to, že znojemská společnost disponuje vlastním skladem a většinu produktů může okamžitě expedovat. Vyžadujete-li rychlost a okamžité reakce ze strany dodavatele, není co řešit. Samozřejmostí je individuální přístup a důraz na zákazníkovu spokojenost. Zní to jako klišé? Nezapomeňte, že EIKA ZNOJMO, a.s. patří mezi zavedené společnosti s dlouholetou působností. Další informace najdete na www.eika.cz. Hutní materiál si můžete objednat také prostřednictvím online formuláře.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.