Domů » I v nebankovním sektoru narazíte na výhodné půjčky. Ale budete si vše muset dobře spočítat…
Půjčky a úvěry

I v nebankovním sektoru narazíte na výhodné půjčky. Ale budete si vše muset dobře spočítat…

Žádné problémy nejsou tak horké, jak se na první pohled zdá. Dokonce ani ty finanční. Dostali jste-li se do nich i vy, neschovávejte hlavu do písku a začněte je urychleně řešit. Jenomže co když vám toho v peněžence či na účtu moc nezbylo a nezbývá vám, než si u „někoho“ půjčit? V prvé řadě zkuste oslovit své příbuzné a přátele. Kdo ví, třeba vám půjčí bez jakéhokoliv navýšení, což od žádné banky nebo nebankovní instituce čekat nemůžete. Na druhou stranu počítejte s tím, že půjčka mezi rodinou a přáteli může vést ke zbytečným hádkám a ochlazením vztahů. Takže hurá do banky?

Půjčka v bance je synonymem pro výhodné podmínky a transparentní jednání. Tyto výhody bohužel nejsou zdarma. Získání bankovní půjčky totiž není vůbec snadné, tedy alespoň pro klienty, kteří nevyhovují z hlediska bonity a platební morálky. Pokud nemůžete doložit adekvátní příjem a navíc jste v minulosti udělali pár „přešlapů“ vůči smluvním podmínkám nějakého úvěru a dostali se tak do registru dlužníků, nechte si na bankovní půjčku zajít chuť. Bankovní věřitelé si klienty důkladně prověřují a půjčí jen těm, kteří splňují náročná kritéria.

Další a v podstatě i poslední možností je nebankovní segment, ve kterém se to úvěrovými společnostmi jenom hemží. Na nabídky nebankovních půjček narazíte na každém rohu – stačí si jen vybrat… Šanci mají i osoby, které by v bance neměly šanci.

Nebankovní půjčky jsou ovšem často spojovány s vysokými úroky, lichvou a podvody. Skutečně je situace tak kritická a smlouva s nebankovním subjektem srovnatelná s uspáním se ďáblu? Obavy nejsou na místě. V nebankovní sféře působí celá řada zavedených subjektů, které poskytují kvalitní produkty. Pověst jim kazí „úvěroví predátoři“, kterým byste se měli vyhnout. Prozradíme vám, jaké jsou vaše možnosti.

Chcete si půjčit bez prověřování registrů?

Negativní záznamy v registru představují při sjednávání půjčky v bance nepřekonatelný problém. Máte-li momentálně cejch problémového klienta, začněte se raději ucházet o nebankovní půjčky bez registru s vyplacením ihned. Poskytovatelé těchto specifických půjček neprověřují registry dlužníků (SOLUS a další), čímž se výrazně zkracuje doba vyřízení. Peníze dostanete v rekordně krátkém čase a budete je moct použít na cokoliv. Při výběru konkrétního produktu však buďte svědomití a vyberte si ten nejvýhodnější.

Zaměřte se na nebankovní společnosti, které se na trhu pohybují nějaký ten pátek a mají vesměs pozitivní recenze. Pravděpodobně vždy narazíte také na pár nespokojených klientů, nicméně většinou jde o ty, kteří nedodrželi smluvní podmínky a museli platit sankční poplatky. Váš budoucí věřitel by po vás neměl vyžadovat peníze za vyřízení půjčky a naopak vám poskytnou veškeré informace související s půjčkou.

Nebudete-li si s výběrem vědět rady, zamiřte na některý ze srovnávacích portálů. Spoustu času a peněz ušetříte na www.spocitat-pujcku.cz. Na webu najdete spoustu užitečných informací o nebankovních společnostech a výběru půjčky obecně, ale také kalkulátor, který vám vypočítá nejvýhodnější nebankovní půjčku dle vašich požadavků.

Víte o tom, že i nebankovní půjčka může konkurovat bankovní?

Nemáte-li problém doložit bonitu a navíc nefigurujete v registru dlužníků, můžete získat nebankovní půjčku za velmi výhodných podmínek. Některé společnosti nabízí úvěry, které mají srovnatelné a v některých případech dokonce lepší parametry jako bankovní půjčky. Další výhodou bývá jednodušší a rychlejší vyřízení. Obvykle jde o nebankovní půjčky s úvěrovým rámcem v řádu desítek až stovek tisíc korun. Nevěříte? Na www.spocitat-pujcku.cz si můžete spočítat nebankovní půjčku a přesvědčit se sami.

Nebankovní půjčky na vyplacení exekuce

V nebankovním sektoru narazíte i na velmi specifické nabídky, mezi které patří půjčky na vyplacení exekuce. Hrozí-li vám zabavení movitého či nemovitého majetku, můžete mu snadno předejít vhodně zvoleným úvěrem. I v tomto případě se vyplatí srovnat několik konkurenčních produktů a vybrat si ten nejvýhodnější. Vašim průvodcem budiž výše zmíněný portál www.spocitat-pujcku.cz.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.