Domů » IN TIME KURÝR: Konečně rychlé a bezproblémové doručení zásilek
Zajímavosti

IN TIME KURÝR: Konečně rychlé a bezproblémové doručení zásilek

Říká se, že čas jsou peníze, což v podnikatelské sféře platí minimálně dvojnásob. Zároveň platí, že čas hraje proti nám, ať se děje cokoliv. Takže co s důležitou zásilkou, kterou by měl mít adresát již na druhý den? Máte-li chuť riskovat, využijte Českou poštu a začněte se modlit. S trochou štěstí váš balík skutečně dorazí na místo v den určení. Zažijete spoustu vzrušení a ve vašich žilách bude kolovat tolik adrenalinu jako ještě nikdy. Anebo jděte na jistotu a využijte profesionální kurýrní služby, na které se můžete stoprocentně spolehnout. Seznamte se s IN TIME KURÝRem!

Ale teď vážně. Pokud je pro vás včasné doručení opravdu důležité, nespoléhejte se na náhodu a využijte služeb spediční firmy, která na českém trhu působí již od roku 1990. IN TIME KURÝR je vůbec první tuzemskou spediční firmou s celostátní i mezinárodní působností. Mimo kurýrních služeb nabízí také leteckou a nákladní přepravu ve spolupráci se společnostmi České aerolinie a.s. A British Airways. Vaše zásilky se mohou dostat na libovolné místo v rámci celého světa v rozmezí 24 až 72 hodin!

Standardní doručení zásilky

Využijete-li službu STANDARD, váš balík dorazí na vybraná místa již do 18 hodin, do ostatních pak do 23 hodin. Služba se týká také přepravy zásilek na Slovensko (vybraná místa do 23 hodin, ostatní do 28 hodin) a do Anglie (do Londýna a několik dalších vybraných míst již do 24 hodin, ostatní místa do 48 hodin). Rozhodnete-li se standardní doručení využít pro přepravu zásilky do jiných zemí, příjemce si počká od 48 do 72 hodin. Dodací lhůta začíná plynout po 18. hodině v den podání, výjimkou jsou dny pracovního volna a státní svátky.

Expresní doručení zásilky

Kurýrní služby Praha jsou schopny zajistit ještě rychlejší doručení. Stačí, když využijte službu EXPRES. Dopravíte-li zásilku do 10:00 do zákaznického centra v Praze, dostane se na vybraná místa v ten samý den. To samé platí také o vybraných místech v rámci Slovenské republiky.

IN TIME KURÝR má další esa v rukávu

Rozsah služeb je mnohem širší a pro ty nejnáročnější je určen DIRECT SERVIS – doprava zásilky kamkoliv a kdekoliv. Doba doručení závisí pouze na vzdálenosti příjemce a možnosti dopravního spojení – kurýr poveze pouze vaši zásilku.

Co dodat závěrem? IN TIME KURÝR je spediční firma, na kterou se můžete stoprocentně spolehnout. Další informace a platný ceník najdete na www.intimekuryr.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.