Domů » Individuální úpravy eshopů Upgates
Podnikání

Individuální úpravy eshopů Upgates

Postavit eshop je dnes až neuvěřitelně snadné. Nemusíte umět kódovat či programovat – a dokonce ani ovládat grafické programy. Díky platformám jako Upgates je tvorba internetového obchodu otázkou „naklikání“. A je to právě zmíněná služba, který se pyšní titulem absolutní špičky ve svém segmentu. Řešení nabízí vysokou úroveň personalizace a opravdu úctyhodné možnosti modifikací. Jenomže co když na individuální úpravy přeci jen nemáte čas nebo buňky a raději byste se věnovali samotnému podnikání? S tím vám pomůže projekt Weblient – specialista na Upgates.

Proč svěřit úpravy Upgates právě Webklientovi?

Webklient je služba, za kterou stojí matador českého internetového podnikání Michal Kubíček. Jeho jméno je samo o sobě garancí vysoké úrovně poskytovaných služeb – on sám se navíc může pochlubit několika úspěšnými eshopy, jejichž provozováním získal tolik potřebný pohled z druhé strany (tzn. pohled provozovatele).

Webklient nabízí úpravy Upgates ve velmi širokém rozsahu. Na tým odborníků se obrací klienti, kteří se rozhodli migrovat z jiné platformy (např. z Prestashopu, ByznysWebu apod.), stejně jako lidé, kteří teprve eshop rozjíždějí od nuly požadují založení nového webu.

Na Webklienta se můžete obrátit s požadavkem na migraci dat, drobné i náročné grafické úpravy, integraci s marketingovými nástroji jako Google Analytics, Google Merchant, Biano, Heureka atd., a v neposlední řadě na individuální úpravy eshopu s pomocí vlastních polí.

Úpravy Upgates platíte od minuty

Kolik vás budou individuální úpravy eshopu Upgates v režii Webklienta stát? Díky vysoce přehlednému zadávání požadavků a sledování průběhu zakázky přes Freelo dostanete na konci měsíce účet za skutečně odvedenou práci, nikoliv za započaté (ale mnohdy neodpracované) člověkohodiny, jako je tomu jinde.

Spolupráci můžete odstartovat na webklient.cz, kde najdete další informace a reference spokojených klientů.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.