Domů » Inspirujte se těmi nejlepšími z oboru. Víme, kde získáte know how!
Management

Inspirujte se těmi nejlepšími z oboru. Víme, kde získáte know how!

Informace mají cenu zlata a v podnikatelské sféře to platí dvojnásob. Mezi nejlepší zdroje patří přednášky od lidí, kteří ve svém oboru něčeho dosáhli. Konference, ze kterých lze čerpat teorii a především spoustu poznatků z praxe. Jsou přínosné především pro vedoucí pracovníky – ti nově nabyté vědomosti uplatní v rámci firmy, ve které pracují. Bohužel ne každý manažer má dost času na to, aby mohl osobně navštívit všechny zajímavé akce. Jak tedy skloubit nabitý pracovní program se sebevzděláváním? Možnost, kterou vám dnes představíme, vás mile překvapí.

Známá brněnská agentura MotivP již před časem spustila zajímavý projekt, který je na českém internetu ojedinělý. Na svých webových stránkách buduje archiv záznamů konferencí, které jsou zdarma dostupné každému registrovanému uživateli.

V archivu konferencí přibývají záznamy přednášek od předních představitelů různých oborů. Jde o prestižní záležitosti nabité spoustou podnětných informací a know how. Nahrávky ve vysoké kvalitě jsou přehledně rozděleny dle řečníků a okamžitě se mezi nimi zorientujete.

Co to znamená pro vás? Registrací získáte konkurenční výhodu. Ušetříte spoustu času, který byste strávili dojížděním (často na druhý konec republiky) a budete se moct na konference podívat kdykoliv vám to bude vyhovovat. Počet shlédnutí není omezený a je jen na vás, kolikrát si záznam přehrajete. Momentálně je v archivu k dispozici již více než 1 600 videonahrávek.

A když už jsme u konkurenčních výhod, mezi nahrávkami nechybí záznam z konference Konkurenční výhoda, která proběhla v pražském klubu SaSaZ. O svých zkušenostech zde hovořili nejvýznamnější čeští podnikatelé jako Andrej Babiš (současný premiér a majitel společnosti Agrofert), Radim Jančura (Student Agency) či Dalibor Dědek (gen. ředitel společnosti Jablotron). Pokud jste na konferenci z nějakého důvodu nemohli dorazit, rozhodně si záznam nenechte ujít. Dozvíte se, jak v dnešní době uspět a které obory patří mezi nejlukrativnější.

V archivu najdete i mnoho dalších zajímavých přednášek, např. vzdělávací videa z Business Brunch, virtuální kurzy na různá témata apod. Stačí se jen registrovat a získáte přístup ke zdroji, který vám může usnadnit budoucí rozvoj byznysu.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.