Domů » Jak na daňové přiznání pohodlně a bezpečně? Kompletně online!
Finance

Jak na daňové přiznání pohodlně a bezpečně? Kompletně online!

Pokud se vás týká povinnost odevzdat daňové přiznání, pak vám musí být při pohledu na kalendář jasné, že už vám nezbývá příliš mnoho času. Jak se toho zhostíte, je na vašem uvážení. Formulář můžete vypracovat sami a podat jej elektronicky, nebo se obrátit na odborníky a o nic víc se nestarat. Protože předpokládáme, že vás oslovila druhá možnost, prozradíme vám, jak probíhá realizace daňovky pod taktovkou profesionálů z týmu Dype – společnosti, která již několik let holistickým přístupem propojuje a digitalizuje všechny všechny úrovně společností.

Zpracování a podání daňového přiznání je brnkačka

Dype cílí na právnické osoby. Typickým klientem je menší nebo střední firma, otevřené dveře však mají také start-upy či jiné, moderně smýšlející společnosti. Problém však nepředstavuje prakticky žádná organizace, bez ohledu na velikost a strukturu – Dype není obyčejná účetní služba, oproti konkurenci staví na „byznysovém uvažování“, co ostatně potvrzují sami spokojení zákazníci. Vraťme se však k tomu, co vás zajímá. Jak podat daňové přiznání online?

Prvním krokem je podepsání plné moci, díky které lze uplatnit posun lhůty pro podání daně z 1.5. až na 1.7. 2021.

Následuje předání podkladů. Můžete tak učinit udělením vzdáleného přístupu do svého účetního softwaru nebo jinou bezpečnou formou. O svá data se bát nemusíte, informační bezpečnost je pro Dype prioritou.

Účetní data daňoví poradci analyzují, identifikují rizika a definují prostor pro daňovou optimalizaci. Poté obdržíte návrh podání a management letter – dokumentaci skutečností a rizik.

Po odsouhlasení Dype na základě plné moci podá vypracované daňové přiznání příslušnému daňovému úřadu.

Kolik vás bude daňové přiznání online stát?

Zpracování a podání DPPO zkušeným poradcem s profesním pojištěním začíná na 2990 Kč. Kompletní informace najdete na https://dype.cz/i-dan-z-prijmu-pravnickych-osob/.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Air se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM software eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.