Zajímavosti

Jak ochránit data před zneužitím? Využijte profesionální skartaci

Většina lidí má za to, že by se v rámci ochrany měli věnovat jenom svému majetku – penězům, drahému auto v garáži nebo třeba i šperkům. Rizika přitom mohou přicházet i odjinud. Důležitá je ochrana nás samotných – konkrétně našich osobních údajů. S případy zneužití se dnes setkáváme na každém kroku. Jak všemu zamezit? Pomůže nejenom obezřetnost, ale i služby v oblasti skartace dokumentů. Pokud nechcete riskovat nekvalitně odvedenou práci, volte profesionála. Tím nejlepším je společnost Ekoskart.

Co vše je možné skartovat?

Pokud o možném zneužití našich osobních údajů přemýšlíme, pak je to především v souvislosti s tištěnými dokumenty. V praxi se jedná například o:

  • Smlouvy
  • Objednávky
  • Faktury

Jsou to ale i všelijaké identifikační doklady, které by se neměly dostat nikomu cizímu do rukou. Příklad? Třeba občanské průkazy, cestovní pasy, průkazy pojištěnců a platební karty. To vše je třeba kvalitně a bezpečně zničit.

I na firemní dokumentaci

Ne vždy jsou rizikovou skupinou pouze fyzické osoby. Společnost Ekoskart se taktéž specializuje i na firemní klientelu, stejně jako na oblasti státních zakázek, které souvisí s agendou různých úřadů. Zde může přijít na řadu i skartace CD a DVD nosičů, disket, stejně jako jiných nosičů dat, na kterých jsou citlivé informace uloženy.

S ohledem na přírodu

Zničit dokument nebo datový nosič, může být poměrně jednoduché. Myslet bychom však neměli jenom na ochranu naší osoby. I proto firma Ekoskart spadá do segmentu těch odpovědných, kterým záleží také na naší přírodě. Zničení všech dokumentů tak bude provedeno kvalitně a zároveň s ohledem na to, aby celý postup, včetně likvidace vzniklého odpadu, byl šetrný k naší planetě.

Patříte také do skupiny těch lidí, kterým záleží na tom, aby naše příroda nebyla poškozována? Pokud ano, tak už víte, na koho se požadavkem na skartaci obrátit – na skartace dokumentů Praha.

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.