Podnikání

Jak přepravovat zboží v rámci EU? Obraťte se na zkušeného dopravce!

Nakopli jste svůj byznys a chystáte se expandovat do dalších zemí v Evropské unii? Chcete vyvážet zboží, nebo jste jen našli dob dobrého dodavatele v jiném členském státě? Ať už vám jde o export či import, budete muset zajistit přepravu zboží. A nehodláte-li investovat do vlastního vozového parku, budete se muset poohlédnout po spolehlivé spediční firmě. Jednoho ze specialistů, kteří se zabývají kamionovou dopravou v rámci celé EU, vám dnes představíme.

Společnost Šindelář spedition s.r.o. působí na trhu již od roku 1996 (původní název Václav Šindelář) a nabízí kombinaci letitých zkušeností, moderní zázemí a individuální přístup k malým i větším klientům.

Společnost Šindelář spedition disponuje velkým vozovým parkem, který čítá 160 moderních vozových souprav (splňují normy EURO5, EURO EEC). Všechny vozy procházejí pravidelnými servisními kontrolami, což výrazně snižuje riziko poruchy a tím pádem i zdržení vaší zásilky. Součástí vozového parku jsou také plachtové a chladírenské návěsy – firma je schopna přepravit zboží všech teplotních stupňů a to v libovolném množství.

Nemáte-li s mezinárodní kamionovou dopravou žádné předchozí zkušenosti, nevadí. Postará se o vás operativní a zkušený tým dispečerů, který zajistí vše potřebné a kdykoliv vám poskytne odborné poradenství. Díky důmyslnému sledovacímu systému budete mít neustálý přehled o tom, kde se vaše zásilka nachází. Bezpečnost zásilek je zajištěna alarmovým systémem a kdyby se přeci jen něco přihodilo, můžete se spolehnout na pojištění pro případ odcizení až do výše 10 mil Kč.

Tak co vy na to? Postaráte se o přepravu zboží sami, nebo se obrátíte na odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti s přepravou všech druhů zásilek? Profesionální kamionová doprava vám ušetří spoustu starostí i peněz. Další informace najdete na www.sidelar-spedition.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní software pro řízení projektů eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.