Domů » Jak se naučit online marketing? Třeba s pomocí ebook zdarma
Marketing

Jak se naučit online marketing? Třeba s pomocí ebook zdarma

Zkusit podnikání na internetu je snem celé řady začínajících podnikatelů. Svádí k tomu na první pohled jednoduchý rozjezd vlastního byznysu. E-shop můžete spustit už během jednoho dne. Je to ale opravdu tak snadné?

Ebook o online marketingu

Majitelé internetových obchodů, kteří již podnikají pár let, vám řeknou, že důležité je na jejich práci zejména investice do reklamy. Bez ní nejdou na internetu moc vidět. Konkurence je poměrně velká, když v České republice je okolo 40 tisíc e-shopů. Hodně lidí je mají jako přivýdělek k hlavnímu zaměstnání a tajně doufá, že je jednou bude jejich obchod živit. Chce to ale vhodně zacílit na zákazníky a přilákat je k nákupu. K tomu může pomoci třeba PPC reklama. Jenže to chce s ní umět dělat. Pokud nejste odborníky v této oblasti, lze se naučit alespoň základy, a to pomocí online marketing ebook zdarma.

S čím vším vám kniha pomůže?

Online marketing pomáhá podnikatelům přivést na jejich webové stránky návštěvníky, kteří jim pak mohou generovat zisk. Využívá k tomu celou řadu nástrojů. Důležitá je zejména webová analytika, díky níž je možné zjistit, jak si na tom internetový obchod stojí a co všechno by měl zlepšit.

Online marketing ekniha, jejímž autorem je Ivo Pačinek, nabízí na 81 stránkách ve 12 kapitolách vhled do základů tohoto oboru. Uživatel se seznámí s tím, které kanály a média online marketing používá, jaké jsou formy reklamy, jak ji správně cílit, nastavit a vyhodnocovat jednotlivé kampaně. Kniha vychází z dlouholetých autorových zkušeností v oblasti internetového marketingu.

Kniha Základy online marketingu je ideální pro začínající e-shopaře a také pro markeťáky, kteří doposud pracovali pouze s offline reklamou a chtějí porozumět té online. Výhodou je, že je zdarma a psaná přístupnou formou, které porozumí každý.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.