Domů » Jak se účinně zbavit graffiti
Zajímavosti

Jak se účinně zbavit graffiti

Graffiti je snad nejkontroverznější druh umění vůbec. Většina lidí graffiti odsuzuje a důvodem jsou pomalované stěny jejich obydlí či firemních budov. Opravdoví umělci, kteří se graffiti věnují na profesionální úrovni jsou těmito pokusy o zviditelnění velmi poškozováni. Graffiti není o tom, nasprejovat na stěnu nějaký „klikihák“. Opravdu talentovaní writeři slaví ve světě obrovské úspěchy. Co však s pomalovanými stěnami, které zohyzdili vandalové, kteří nemají respekt k cizímu majetku?

Graffiti lze z podkladu odstranit velmi těžko. Za pomocí normálních prostředků je to prakticky nerealizovatelné a majiteli poškozeného podkladu nezbývá, než jej přemalovat. Dalším řešením je povolat do akce profesionály, pro které je odstranění graffiti denním chlebem. Dobrým příkladem je firma ARS, která nabízí celou řadu služeb jako je odstranění graffiti, sprejů, fix, plakátů či lepidla.

Pokud se graffiti zbavíte, nikde není řečeno, že se Vám na stejném místě neobjeví za pár dní znovu. Zde je důležitá prevence v podobě antigraffiti nátěru. Ten se aplikuje do výšky tří metrů a je mírně hydrofobní a nešpiní se. Graffiti se díky němu nedostane do podkladu a lze jej následně velmi lehce odstranit. To samé platí o fixech a lepidle. Vyberete si-li k protisprejerskému nátěru ARS, můžete se spolehnout na to, že bude aplikován velmi kvalitní a prověřený nátěr.

ARS zaručuje nonstop servis. Pokud potřebujete urychleně odstranit graffiti z nějakého povrchu, bude tak učiněno do 12 hodin od zavolání. Firma se odstraňováním graffiti zabývá již deset let a nabízí profesionální školení techniků či správců objektu a dodání potřebných přípravků.

Pokud se pracovníkům nepodaří odstranění graffiti v plném rozsahu, nebudete platit ani korunu. Určitě potěší následný servis – odstraňování graffiti na 1 až 3 roky zdarma. Díky ARS budou i Vaše zdi opět jako nové.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.