Domů » Jak se zachovat při elektro havárii?
Tipy

Jak se zachovat při elektro havárii?

Prakticky v každé domácnosti se někdy přihodí závada na elektroinstalaci a rozvodech elektřiny. Tyto problémy je třeba urychleně vyřešit, jinak riskujete ohrožení svého zdraví a života, případně také škodu na majetku, pakliže by vznikl například požár. Co dělat, abyste vše měli brzy opět v pořádku?

Vypnutí elektřiny je prvním krokem

Při akutních potížích a závadách, jež souvisejí s elektrospotřebiči a rozvody, je v první řadě vhodné ihned vypnout hlavní jistič tak, aby byla vaše domácnost odpojena od přísunu elektřiny. Poté byste měli zavolat na pomoc zkušené specialisty. Ti zjistí příčinu závady a najdou řešení k jejímu odstranění.

Následuje příjezd elektrikářů a oprava

Je pravdou, že běžní elektrikáři mívají spoustu práce, takže než se k vám dostanou, může to nějaký čas trvat. Proto je dobré vědět, že například v Praze funguje firma, díky níž se dají potíže s elektřinou odstranit velmi rychle, bez zbytečného prodlení. Stačí si na internetu najít webové stránky https://elektro-elefant.cz/praha-09/, bydlíte-li v městské části Praha 10, pak pro změnu zadejte https://elektro-elefant.cz/praha-10/.

V Praze k vám elektrikáři z pohotovosti dorazí už do jedné hodiny od prvotního kontaktu

Elektrikáři z Elektro Elefant k vám domů přijedou do 60 minut od nahlášení havárie. A to klidně o víkendu, potažmo v nočních hodinách, neboť tito specialisté z elektro pohotovosti jsou zákazníkům k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu. Zajistí opravy poškozených rozvodů, dále pak také výměny jističů, opravy nefunkčních zásuvek a vypínačů, v akutních případech se rovněž podívají na spotřebiče, jež potřebujete mít co nejrychleji opět v plném provozu.

Čím rychleji potíže s elektřinou vyřešíte, tím lépe. Každopádně se opravy nesnažte vyřešit svépomocí, pakliže k tomu nemáte patřičná oprávnění a zkušenosti. Zásahy elektrickým proudem bohužel bývají dosti častým domácím úrazem, a to právě v důsledku neodborných zásahů.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.