Domů » Jak se zachovat při elektro havárii?
Tipy

Jak se zachovat při elektro havárii?

Prakticky v každé domácnosti se někdy přihodí závada na elektroinstalaci a rozvodech elektřiny. Tyto problémy je třeba urychleně vyřešit, jinak riskujete ohrožení svého zdraví a života, případně také škodu na majetku, pakliže by vznikl například požár. Co dělat, abyste vše měli brzy opět v pořádku?

Vypnutí elektřiny je prvním krokem

Při akutních potížích a závadách, jež souvisejí s elektrospotřebiči a rozvody, je v první řadě vhodné ihned vypnout hlavní jistič tak, aby byla vaše domácnost odpojena od přísunu elektřiny. Poté byste měli zavolat na pomoc zkušené specialisty. Ti zjistí příčinu závady a najdou řešení k jejímu odstranění.

Následuje příjezd elektrikářů a oprava

Je pravdou, že běžní elektrikáři mívají spoustu práce, takže než se k vám dostanou, může to nějaký čas trvat. Proto je dobré vědět, že například v Praze funguje firma, díky níž se dají potíže s elektřinou odstranit velmi rychle, bez zbytečného prodlení. Stačí si na internetu najít webové stránky https://elektro-elefant.cz/praha-09/, bydlíte-li v městské části Praha 10, pak pro změnu zadejte https://elektro-elefant.cz/praha-10/.

V Praze k vám elektrikáři z pohotovosti dorazí už do jedné hodiny od prvotního kontaktu

Elektrikáři z Elektro Elefant k vám domů přijedou do 60 minut od nahlášení havárie. A to klidně o víkendu, potažmo v nočních hodinách, neboť tito specialisté z elektro pohotovosti jsou zákazníkům k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu. Zajistí opravy poškozených rozvodů, dále pak také výměny jističů, opravy nefunkčních zásuvek a vypínačů, v akutních případech se rovněž podívají na spotřebiče, jež potřebujete mít co nejrychleji opět v plném provozu.

Čím rychleji potíže s elektřinou vyřešíte, tím lépe. Každopádně se opravy nesnažte vyřešit svépomocí, pakliže k tomu nemáte patřičná oprávnění a zkušenosti. Zásahy elektrickým proudem bohužel bývají dosti častým domácím úrazem, a to právě v důsledku neodborných zásahů.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Telefon pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPhone 14 Pro Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.