Domů » Jak upoutat kolemjdoucí? 3D reklamou!
Marketing

Jak upoutat kolemjdoucí? 3D reklamou!

Lidé, kteří každý den chodí kolem vaší prodejny či kanceláře jsou vaši potenciální klienti. Tak proč se vám vyhýbají a raději zamíří ke konkurenci? Jedním z důvodů bude skutečnost, že je nedokážete zaujmout. Obyčejné vývěsní štíty a nálepky na výlohách pozornost neupoutají. Je rok 2015 a existují mnohem efektivnější způsoby – například prostorová neboli 3D reklama. Dnešní článek jsme proto věnovali profesionálům z brněnské firmy ArtReklama. Sehraný tým odborníků se v oboru pohybuje více než 15 let a postará se i o vaší reklamu.

Proč přejít na 3D?

Především proto, že vás odliší od konkurence. Jděte s dobou a vsaďte na moderní prostorové nápisy a loga. Výroba světelné reklamy nabízí netušené možnosti a výsledný design upoutá kolemjdoucí na první pohled. Obrovská výhoda spočívá v absenci limitů – společnost ArtReklama pro vás vytvoří poutavý nápis ve 3D v libovolném rozměru a tvaru. Současné technologie umožňují produkci malých i velkých písmen či luxusně vyhlížejících log. Při výrobě se používají materiály jako nerez, plast, plexisklo, dibond nebo polystyren. Samozřejmostí je aplikace jakékoliv barvy. A co je ještě lepší? Reklamy 3D lze zkombinovat s LED osvětlením.

Osvětlená 3D reklama je mnohem zajímavější než cokoliv jiného. Velí současným trendům, protože je perfektně viditelná a její provozní náklady jsou vzhledem ke spotřebě LED diod zanedbatelné. Životnost tohoto osvětlení je velmi dlouhá, takže nebudete muset neustále řešit výměnu zdroje.

Jdete do toho?

Pokud jsme vás nepřesvědčili my, koukněte se na ukázky realizací – světelná reklama Brno. Opravdu jsou vaše stávající vývěsní štíty a nálepky tak nápadité? Rozhodnete-li se pro změnu, nebojte se kontaktovat právě ArtReklamu. Firma působí především v Brně, ale stejně tak dodává trojrozměrnou a světelnou reklamu kdekoliv jinde. Odborníci se postarají o vše od grafického návrhu, až po instalaci a pozáruční servis.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.