Domů » Jak vybrat policové regály?
Podnikání

Jak vybrat policové regály?

K zařizování skladu, dílny nebo prodejny patří také výběr policových regálů, které patří k nejuniverzálnějším úložným prostorám vůbec. Lze na ně uložit takřka cokoliv, nicméně nabízí se hned několik zásadních vlastností, na které byste si měli při výběru dát pozor. Buďte naprosto nekompromisní a vyžadujete maximální stabilitu – nestabilní regály představují potenciální nebezpečí pro zaměstnance a zákazníky. V případě pádu navíc hrozí znehodnocení drahého zboží. Se stabilitou jde ruku v ruce vysoká pevnost a odolnost konstrukce. Neméně důležité jsou i klíčové faktory, díky kterým je regál praktický. Ty však musíte volit na základě specifického využití.

Kdy je regál praktický?

Pokud vám ušetří spoustu místa a bez problémů na něj naskládáte vše potřebné. Ani ten nejpevnější regál, který vám nebude v určitém ohledu vyhovovat, nemá ve vašich komerčních prostorách co dělat. Zaměřte se proto na výrobce, který se na trhu pohybuje dostatečně dlouho a nabízí prověřený systém s mnoha vylepšeními a příjemnými detaily. U kvalitních je samozřejmostí individuálně upravitelná výška regálu a šířka polic. Neméně praktická je také možnost vertikálního posuvu polic.

Kvalitní policové regály se vyznačují také jednoduchou montáží (ideálně bezšroubým systémem) a nohami tvarovanými z jednoho kusu. V případě vysokého zatížení regálu je zároveň vhodné, aby bylo na nohách gumové zakončení, které zajistí ochranu podlahové krytiny.

Kde sežnete špičkové regály za dobrou cenu?

Na co co si dát pozor, už víte, ale možná netušíte, kde se po kvalitních regálech poohlédnout. Zkuste to na www.ebal.cz, kde seženete policové regály v různých velikostech, a to modulární i hotové varianty. V nabídce jsou dva druhy regálů – Standard a Standard+ se zadní stěnou vyztuženou dvěma diagonálně křížícími se ocelovými profily pro vyšší pevnost.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.