Podnikání

Jak vydělávat na výherních automatech? Provozujte je!

Napadlo vás, že ve svém podniku vytvoříte hráčský koutek? Žádné Dostihy a sázky nebo Člověče, nezlob se, ale staré dobré výherní automaty. Mohly by vám přinést zajímavé zisky a vytvořit atraktivnější prostředí, ale jen za předpokladu, že sáhnete po „správných“ zařízeních. Pokud se v segmentu neorientujete a netušíte, jak technologie pokročily, pak se pokuste vstřebat následující informace. Důležitý je totiž nejen výběr automatů jako takových, ale také vhodného obchodního partnera.

V prvé řadě musíte své budoucí plánky zlegalizovat. Přečtěte si proto vše o povolení k provozování výherních automatů.

Výherní automaty nepatří mezi laciné příslušenství a předpokládáme, že nebudete riskovat vysokou investici s nejistým výsledkem. Cena staršího výherního automatu se pohybuje v řádech několika desítek tisíc korun a nový přístroj na několikanásobně vyšší částku. Ideálním řešením je tedy pronájem, ale co by vám měl potenciální partner nabídnout?

Především uzavření přehledné smlouvy a možnost výběru mezi pevným nebo progresivním podílem na tržbě. V nejlepším případě pak individuální podmínky.

Dalším kritériem je výběr moderních VHP a VLT automatů a jejich pravidelná aktualizace. Partner musí nabídnout kvalitní servis a velmi rychlé opravy v rámci celé republiky.

A ten vůbec nejlepší vám pomůže již při samotném zřizování a v jednání s úřady.

Co je to VHP a VLT?

Na závěr se vraťme k terminologii. Co znamenají pojmy VPH a VLT?

VPH jsou výherní hrací přístroje, k jejichž provozu musíte získat povolení od obecního úřadu. Tomu jednou za tři měsíce odvedete částku 5 000 Kč. Jde o klasické mechanické automaty, které se skládají z kotoučů.

VLT jsou videoloterijní terminály, jejichž provoz vám musí povolit ministerstvo financí. V případě VLT se jednou měsíčně odvádí 21 % ze zisku.

Výherní automaty (jak VLT, tak VPH) jsou nastaveny tak, aby zisk pro provozovatele činil 10 – 20 % z vhozených částek. Myslíte, že se vám provoz vyplatí? V tom případě kontaktujte společnost Autoart a.s., která pronajímá, prodává a servisuje výherní techniku již od roku 1990.

Nakopněte podnikání!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

CRM pro efektivnější podnikání

Přečtěte si, co je CRM systém a jak vám může být nápomocen i ve vašem podnikání.