Domů » Jak vydělávat na výherních automatech? Provozujte je!
Podnikání

Jak vydělávat na výherních automatech? Provozujte je!

Napadlo vás, že ve svém podniku vytvoříte hráčský koutek? Žádné Dostihy a sázky nebo Člověče, nezlob se, ale staré dobré výherní automaty. Mohly by vám přinést zajímavé zisky a vytvořit atraktivnější prostředí, ale jen za předpokladu, že sáhnete po „správných“ zařízeních. Pokud se v segmentu neorientujete a netušíte, jak technologie pokročily, pak se pokuste vstřebat následující informace. Důležitý je totiž nejen výběr automatů jako takových, ale také vhodného obchodního partnera.

V prvé řadě musíte své budoucí plánky zlegalizovat. Přečtěte si proto vše o povolení k provozování výherních automatů.

Výherní automaty nepatří mezi laciné příslušenství a předpokládáme, že nebudete riskovat vysokou investici s nejistým výsledkem. Cena staršího výherního automatu se pohybuje v řádech několika desítek tisíc korun a nový přístroj na několikanásobně vyšší částku. Ideálním řešením je tedy pronájem, ale co by vám měl potenciální partner nabídnout?

Především uzavření přehledné smlouvy a možnost výběru mezi pevným nebo progresivním podílem na tržbě. V nejlepším případě pak individuální podmínky.

Dalším kritériem je výběr moderních VHP a VLT automatů a jejich pravidelná aktualizace. Partner musí nabídnout kvalitní servis a velmi rychlé opravy v rámci celé republiky.

A ten vůbec nejlepší vám pomůže již při samotném zřizování a v jednání s úřady.

Co je to VHP a VLT?

Na závěr se vraťme k terminologii. Co znamenají pojmy VPH a VLT?

VPH jsou výherní hrací přístroje, k jejichž provozu musíte získat povolení od obecního úřadu. Tomu jednou za tři měsíce odvedete částku 5 000 Kč. Jde o klasické mechanické automaty, které se skládají z kotoučů.

VLT jsou videoloterijní terminály, jejichž provoz vám musí povolit ministerstvo financí. V případě VLT se jednou měsíčně odvádí 21 % ze zisku.

Výherní automaty (jak VLT, tak VPH) jsou nastaveny tak, aby zisk pro provozovatele činil 10 – 20 % z vhozených částek. Myslíte, že se vám provoz vyplatí? V tom případě kontaktujte společnost Autoart a.s., která pronajímá, prodává a servisuje výherní techniku již od roku 1990.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.