Podnikání

Jak vypadá paletový kontejner, který vám umožní bezpečný transport a bezproblémové skladování?

Co vám většina manažerů odpoví na otázku „jaké jsou nejdůležitější aspekty úspěšného byznysu“? Pravděpodobně zmíní význam zkušených vedoucích pracovníků, schopné a dobře motivované zaměstnance a možná i špičkové technologie včetně podnikového informačního systému. Jistě jde o správné odpovědi, ale rozhodně by nebylo od věci zmínit paletové kontejnery. Slouží k přepravě a skladování komponentů, polotovarů i hotového zboží a jejich význam je nezpochybnitelný. Pokud se bez nich neobejdete ani v rámci svého podnikání, budou se vám hodit následující tipy. Přečtěte si, jaké jsou žádoucí vlastnosti kontejnerů a na co si dát při výběru pozor.

Jaký zvolit materiál?

Paletové kontejnery se vyrábí z kovu, ze dřeva, v drátěném provedení a z plastu. Každý z materiálů má specifické vlastnosti, které jsou výhodné při konkrétním způsobu využití. Zdaleka největší variabilitu však nabízí kvalitní plast. A právě plastové paletové kontejnery jsou v posledních letech na strmém vzestupu a postupně tlačí ostatní materiály do ústraní.

K výhodám plastu patří nízká hmotnost, dlouhá trvanlivost, relativně vysoká nosnost a v neposlední řadě variabilita – kontejnery se vyrábí v mnoha různých provedeních (pevné, skládací) s ohledem na rozličné potřeby při přepravě a skladování.

Stohovatelnost a možnost poskládání

Sklad není nafukovací, místa není nikdy nazbyt – a právě proto oceníte stohovatelnost. Volte kontejnery, které lze na sebe naskládat vedle sebe i na sebe. Další žádoucí vlastností je složitelnost – nevyužívané kontejnery zaberou minimum místa, ale přesto jsou v plné pohotovosti.

S výběrem paletového kontejneru vám ochotně pomohou odborníci z Schoeller Allibert – jednoho z nejvýznamnějších výrobců, který se v oboru plastových obalů pohybuje přes 50 let.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.