Zajímavosti

Jak vytvořit vnitřní předpis nebo pracovní řád?

Prakticky každý podnikatel, který má zaměstnance, čelí problémům s tvorbou a aktualizací vnitřních předpisů, interních příkazů a pokynů, které jsou pro většinu firem nezbytně nutné. Zákoník práce v tomto směru stanovuje pouze obecné principy a základní rámec. Všechno ostatní záleží na vedení firmy. Vnitřní předpisy jsou potřebné pro organizaci práce a vztahů mezi zaměstnanci.

Pokud začínáte podnikat a potřebujete vytvořit Vnitřní mzdový předpis nebo Pracovní řád, pravděpodobně přemýšlíte o tom, kde začít a co vše do těchto vnitřních předpisů zahrnout. V takovém případě je nejlepší vyhledat pomoc odborníka na pracovní právo, který vám s vytvořením vnitřních předpisů pomůže.

U vnitřních předpisů záleží na každém slově

Vytvoření těchto důležitých interních dokumentů totiž není vůbec jednoduché, a velice záleží na tom, aby byly sepsány správně a v souladu se zákonem. Bohužel ne každý advokát pracovní právo ovládá na takové úrovni, aby byl schopen sepsat interní předpisy opravdu kvalitně. Chyby v těchto dokumentech by v budoucnu mohly vést k různým pracovněprávním sporům a zbytečným finančním nákladům.

Obraťte se na profesionála přes pracovní právo

Nestačí jen napsat do vyhledávače Praha, advokát pracovní právo, a z nalezených výsledků si náhodně vybrat. Pro vytvoření kvalitních vnitřních předpisů je potřebná odborná erudice a zkušenosti v oboru pracovního práva. Všechny tyto podmínky splňuje advokátní kancelář BOROVEC LEGAL, která se na problematiku pracovního práva specializuje, a má v tomto oboru dlouholetou praxi.

Advokátní kanceláři BOROVEC LEGAL zajistí nejen zpracování interních předpisů zaměstnavatele v oblasti HR, včetně pracovního řádu, ale pochopitelně i konzultaci a úpravy vašich stávajících vnitřních předpisů. Kontrola interních předpisů a odstranění případných nejasností či chyb vám totiž může ušetřit spoustu problémů a zbytečných nákladů v budoucnu.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.